{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 176398

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت:‌ در جلسه امروز متقاضیان طرح استیضاح وزیر راه از توضیحات وی قانع نشدند لذا این طرح به هیأت رئیسه ارسال می‌شود.

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از سؤال‌کنندگان استیضاح برگزار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، وی افزود: پس از 2 ساعت طرح موضوع (استیضاح وزیر راه) و توضیحات آخوندی درخواست‌کنندگان استیضاح از توضیحات وی (وزیر راه) قانع نشدند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه درخواست‌کنندگان استیضاح وزیر راه از توضحیات و دفاعیات وی قانع نشدند لذا طرح استیضاح وزیر راه به هیأت رئیسه تقدیم شده و پس از آن برای ارائه در صحن علنی مجلس آماده می‌شود.

ارسال نظر

 • حمید
  ۴ ۰

  اغلب مهندسان مجری نظام مهندسی بیکار هستند و از بیمه تامین اجتماعی و بیمه بیکاری برخوردار نیستند - مجری ذی صلاح در اراک و مشهد و قم و اصفهان و شیراز و تهران لغو شده ولی وزیر ... حتی نمی تواند از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان دفاع کند

 • حمید
  ۲ ۰

  اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان پس از 21 سال از تصویب آن هنوز تهیه و ابلاغ نشده - بی قانونی در سازمان نظام مهندسی به اوج خود رسیده مثلا مجری ساختمان باید شاغل تمام وقت باشد پس مجری نمی تواند کارمند دولت باشد و امضافروشی کند ولی برخی کارمندان دولت به شکل غیرقانونی از سهمیه مجریان استفاده میکنند و رییس سازمان نظام مهندسی و وزیر راه و شهرسازی سکوت کردند

 • مهندس بیکار
  ۲ ۰

  عباس آخوندی وزیر راه پس از بروز این حادثه در گفت وگویی بدون پذیرش مسئولیت وزارتخانه متبوع خود در قبال این حادثه گفته بود که «همه کشته شده ها بیمه هستند و نگرانی از این بابت نیست.»

 • غارت شدگان فاز 6 پردیس
  ۰ ۰

  نمایندگان یک بررسی راجع به زمین سنددار و قانونی 6000 مالک تهرانی که اخیرا" بعلت مرغوبیت بالا مورد تاخت و تاز شرکت عمران و راه و شهرسازی قرار گرفته بکنند تا عملکرد آقای آخوندی را در بخش اراضی شهری و مسکن مهر بهتر متوجه بشوند .

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری