کد خبر 379356

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت طلا و دلار در بازار امروز

امروز قیمت طلا و دلار با افزایش همراه شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح امامی به چهار میلیون و ۱۳۵هزار تومان و سکه بهار آزادی به چهار میلیون و ۱۰۰هزار تومان رسید. 

بهای نیم سکه و ربع سکه به ترتیب دو میلیون و ۱۱۰ و یک میلیون و ۳۰۰هزار تومان است و سکه یک گرمی با قیمت ۹۲۰هزار تومان معامله می‌شود. 

قیمت طلا در بازار امروز گرمی ۴۱۵هزا رو ۳۰۰تومان و بهای اونس جهانی ۱۵۰۷دلار و ۳۰سنت است. 

در بازار ارز نیز دلار و یورو ۲۰۰تومان گران شدند. 

بر این اساس قیمت هر اسکناس دلار آمریکا برای فروش به ۱۱۶۰۰ و برای خرید به ۱۱۵۰۰تومان رسید.

یورو امروز با قیمت ۱۲۸۵۰تومان فروخته می‌شود و بهای خرید آن از مشتری ۱۲۷۵۰تومان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باتوجه به اینکه فروش نفت ایران حدود ۹۰درصد کاهش پیدا کرده و کفگیر حسابی ته دیگ خورده و خزانه از ارز خالی شده است قیمت دلار به زودی به بالای ۲۰هزار تومان و به تبع آن طلا هم به گرمی ۶۵۰الی ۷۰۰هزار تومان خواهد رسید. دلار دیگه جایی نیست.همه ی دلارهای خانگی را مردم به بازار آوردن و دولت هم با نصف قیمت سال قبل که فروخته بود آنها را خرید.!!!!!!!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با توجه به اینکه فروش نفت ایران حدود ۹۰درصد کاهش پیدا کرده و کفگیر حسابی ته دیگ خورده و خزانه از ارز خالی شده است قیمت دلار به زودی به بالای ۲۰هزار تومان وبه تبع آن طلا هم به گرمی ۶۵۰الی ۷۰۰هزار تومان خواهد رسید. البته اگه جناب کشتی آرای بدون هیچ دلیل منطقی ولوم قیمت را دستکاری نکنه.چون طلای جهانی حدود ۲۷۰دلار نسبت به سال قبل رشد داشته باید در حال حاضر طلا گرمی ۶۰۰هزارتومان به بالا باشه ولی آقای کشتی آرای مدام فرمودند که طلای داخلی هیچ ربطی به طلای جهانی نداشته و نخواهد داشت.به نظر میاد در افزایش آن دخالتی نداشته باشد ولی در کاهش آن خیلی نقش پر رنگی داره!!!!!! واقعا که عجیبه.!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قیمت طلا به زودی به ۶۵۰الی ۷۰۰هزار تومان خواهد رسید.