{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 379286

متوسط نرخ دلار در چهار ماهه نخست سال ۹۸ براساس آمار بانک مرکزی به ۱۳ هزار و ۵۳۷ تومان رسید و قیمت این ارز در تیرماه ۵.۸ درصد نسبت به خرداد ماه کاهش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایبنا، براساس آمار بانک مرکزی متوسط قیمـت فـروش یک دلار آمریکا در تیر ماه ١٣٩٨ در بازار آزاد شهر تهران ۱۲ هزار و ۶۴۸ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۵.۸ درصد کاهش داشته است. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک دلار آمریکـا در ماه مذکور به ترتیب ۱۱ هزار و ۳۴۰ تومان و ۱۳ هزار و ۲۴۸ تومان بوده است.

همچنین در تیر ماه ١٣٩٨ متوسط قیمت فروش یک یورو در بازار آزاد شهر تهران ۱۴ هزار و ۴۷۴ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۵.۳ درصد کاهش داشته است. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک یورو در ماه مذکور به ترتیب ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان و ١۵ هزار و ۱۶۰ تومان بوده است.

در چهار ماهه اول سال ١٣٩٨ متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب ١٣ هزار و ۵۳۷ تومان و ۱۵ هزار و ۳۹۸ تومان بوده است. متوسط قیمت فروش و درصد تغییر سایر ارزهای عمده در جداول زیر نشان داده شده است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    مردم ایران هنوز برایشان سوال هست که قیمت طلای داخلی به چه چیزی بستگی داره؟ از سال گذشته تا چند روز پیش که طلای جهانی حدود ۲۷۰دلار درهر اونس رشد داشته ، طلای ایران نه تنها رشد نداشته بلکه کاهش قیمت هم داشته جناب کشتی آرای فرمودند که طلای ایران هیچ وابستگی به قیمت طلای جهانی نداشته و نخواهد داشت ولی اخیرا فرموده بخاطر کاهش اونس جهانی قیمت طلای ایران روند نزولی پیدا کرده؟!!!!! واقعا عجیبه تناقض گویی در صحبتهای جناب کشتی آرای.اگه هم به دلار بستگی داره این ۲-۳که دلار رشد داشته بازم قیمت طلا کاهش قیمت را نشان میدهد.میشه جناب کشتی آرای لطف کنی و بفرمایید که بالاخره طلای ایران به چه چیزی بستگی داره؟!!! احتمالا افزایش قیمت جهانی طلا اثری بر طلای داخلی ندارد ولی کاهش آن باعث کاهش قیمت طلای داخلی خواهد شد و همین طور دلار!!!!!!خخخخخ.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری