{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 351744

قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۴ هزار و ۵۱۹ تومان تعیین شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، برهمین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را 14 هزار و 519 تومان، قیمت یورو را 16 هزار و 271 تومان و 2 ریال و قیمت پوند انگلیس را 19  هزار و 47 تومان و 4 ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

قیمت های خرید انواع ارز از مردم در بانک ها نسبت به روز قبل، افزایش یافته است ولی کماکان کمتر از قیمت خرید دلار در صرافی هاست.
قیمت ارز مسافرتی 

شعب منتخب بانکی امروز قیمت ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۷ هزار و ۸۹ تومان اعلام کرده‌اند.
 شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت قیمت ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می کنند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت 11 آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 17 هزار و 89 تومان و 2  می فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 17 هزار و 100  تومان می رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

قیمت ارز در صرافی ملی

قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش نسبت به دیروز ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان تعیین شده است.
صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با 250 تومان افزایش نسبت به روز قبل، 14 هزار و 950 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 14 هزار و 750 تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 16 هزار و 850 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 16 هزار و 659 تومان است. قیمت خرید و فروش یورو در این صرافی ها نسبت به روز قبل 150 تومان افزایش یافته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری