{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 288830

فاکس نیوز نوشت؛

هفته گذشته دولت، رییس بانک مرکزی را برکنار کرد. بسیاری سیاست‌های «ولی الله سیف» را دلیل اصلی کاهش ا رزش ریال می‌دانستند. او قوانین ورود ارز خارجی به کشور در بازار سیاه را تسهیل کرده بود.

به گزارش«فاکس نیوز» نوشت: ارزش ارز ایران در آستانه تحریم‌های آمریکا رو به سقوط است و پایین‌ترین نرخ خود را در بازار سیاه تجربه می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، این رسانه دست راستی آمریکا که به دولت ترامپ نزدیک است، در این گزارش نوشت: روز یکشنبه هر دلار آمریکا با ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان ارز ایران مبادله شد. نرخ دلار در روز شنبه ۹ هزار ۸۰۰ تومان بود. دولت نرخ ۴ هزار و ۴۰۰ تومان را به عنوان نرخ رسمی اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش ارزش ریال سال‌ها شیب کاهشی کمی داشت؛ اما در ماه‌های اخیر با خروج آمریکا از توافق هسته‌ای این شیب سرعت گرفته است. 

«فاکس نیوز» نوشت: هفته گذشته دولت، رییس بانک مرکزی را برکنار کرد. بسیاری، سیاست‌های «ولی الله سیف» را دلیل اصلی کاهش ارزش ریال می‌دانستند. او قوانین ورود ارز خارجی به کشور در بازار سیاه را تسهیل کرده بود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۴

  اقتصاد کشور رسما ونزوئلایی شد. دولت باید سریعا اقدام به چاپ کوپن غذا، نان و سهمیه بندی نماید.

 • ناشناس
  ۱ ۸

  به خاطر شکایت ایران به دادگاهاه بین المللی(لاهه) شاید تحریمی در کار نباشد،چون دادگاه به وزیر امور خارجه امریکا اخطار شدید داده بود.

 • homayon
  ۴ ۲

  تازه این اولین اثرات زیانبار گرانی دلار پول پایه مبادلات جهانی بر اقتصاد ایرانه -اقتصادی که عملا مرده است ودیگر قابلیت احیا وحیات را ندارد اقتصادی که هنوز موج اول تحریمها که تا پنج روز دیگر اغاز می شود به این حال وروز افتاده وای بحال اونکه تحریمها اغاز بشود دیگر چیزی بنام اقتصاد حتی بصورت مجازی نیز وجود خارجی ندارد

 • ناشناس
  ۷ ۱

  اقتصاد الفاتحه مع الصلوات

 • سهیل
  ۸ ۲

  حیف ایران

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری