{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 284252

با ۱۵۰هزار دلار و ۳۶هزار و ۹۰۰یورو

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی از دستگیری فردی که قصد سودجویی از نوسانات بازار ارز را داشت، خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، حمیدرضا کریم در تشریح این خبر گفت: با کشف 150 هزار دلار و 36 هزار و 900 یورو ارز قاچاق توسط پلیس راه آهن مشهد، پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی ارسال و پس از طی مراحل قانونی به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات ارزی ارجاع شد.

وی افزود: پس از بررسی شعبه، متهم اقرار کرد که این مقدار ارز را از محل فروش آپارتمان شخصی خود از بازار آزاد به قصد سودجویی تهیه کرده و قصد حمل آن را به تهران داشته که توسط نیروی انتظامی شناسایی شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی تأکید کرد: نامبرده پس از تحقیقات اولیه در پی صدور قرار قانونی به زندان مرکزی مشهد اعزام شد.

کریم تصریح کرد: توصیه می‌کنیم که مردم فریب نوسانات کاذب ارزی و به عبارتی حباب ایجاد شده در خصوص ارز را نخورند و زندگی و سرمایه خودشان را دست آویز حباب ایجاد شده نکنند چراکه براساس قانون، نتیجه تشکیل اینگونه پرونده‌ها علاوه بر ضبط ارز به نفع دولت، جریمه نقدی در حق صندوق دولت است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۱

    آقا پولت رو میگذاشتی بانک که بهتر بود اقلا یک سوم ارزشش برات می موند حالا یه چیزی هم باید جریمه بدی.

  • ناشناس
    ۰ ۰

    وای چه مبلغ سنگینی کشف کردن...مشکلات حل شد...آق خودتونو مسخره کنید...مشکل از 100 هزار و 200 هزار دلاریا نیست...مشکل با جمشید بسم الله ها حل نشده و نخواهد شد...مشکل خودتونید که میلیون و میلیارد دلار خارج میکنید