{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 278107

سکه‌های پیش فروش شده به بازار می‌آیند

رییس کل بانک مرکزی گفت: بابت تعادل عرضه و تقاضای بازار سکه مشکلی نداریم ضمن اینکه منابع کلان بانک مرکزی هم وضع مطلوبی دارد.

 ولی الله سیف در حاشیه نشست بررسی گزارش عملکرد توسعه اشتغال روستایی و عشایری در جمع خبرنگاران گفت: واقعیت این است که در پیش فروش سکه ۷ میلیون سکه به فروش رفت که این سکه های پیش فروش شده به سرعت به بازار می‌آید. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،وی با بیان اینکه هیچ کمبودی در عرضه سکه نداریم گفت: به نظر می‌رسد اتفاقات به وجود آمده بیشتر عامل روانی دارد که به تدریج می‌تواند برطرف شود.

رییس کل بانک مرکزی افزود: البته شرایط بین المللی، مسائل روانی و بزرگ نمایی برخی مسائل که ریشه واقعی ندارد توانسته چنین اثری در بازار ایجاد کند که البته محدود به طلا هم نیست. در برخی کالاها هم چنین وضعی به وجود آمده که بیشتر جنبه روانی دارد.

سیف در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود بانک مرکزی هر اونس طلا را ۷۲ دلار گرانتر از قیمت جهانی عرضه می‌کند؟ گفت: چنین مطلبی صحت ندارد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۹ ۱

  فقط بلدن حرف بزنن پدر مردم در اومده انگار از هیچی خبر ندارن.

 • ناشناس
  ۸ ۱

  خخخخخخخخخخخخخخخخخ

 • ناشناس
  ۹ ۰

  آقا سیف پول بدون پشتوانه چاپ کردن که هنر نیست. بی تفاوتی به موسسات کلاهبردار که هنر نیست. حالا اگه تا قیام قیامت هم سکه طلا چاپ بزنی، این اوضاع رو نمی تونی جمع کنی.

 • ناشناس
  ۱۲ ۰

  استاد از اکسیر تورم تک رقمی بزنین بی زحمت، دیگه داره گندش درمیاد.

 • ناشناس
  ۵ ۰

  شما 20 میلیون سکه هم بریزی تو بازار همه رو یه شبه میخرند. نرخ سود بانکی رو هم که بیاری روی 30% فایده ای نداره عزیز. اعتماد از سیستم بانکی سلب شد رفت. چقدر بهت گفتم کار این سپرده گذارهای خرد رو راه بنداز، گوش نکردی تا گندش دراومد. روی فرمولش تا 15 تومن میره دلار. بعیده بتونید اوضاع رو جمع کنید.