{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 395973

در حاشیه جلسه هیات دولت:

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که دستگاه‌های دولتی به هیچ عنوان تا آخر امسال حق گران کردن هیچ کالا و خدماتی را ندارند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «رضا رحمانی» صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران درباره وضعیت بازار گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار را روزهای گذشته کلید زدیم؛ همه امکانات بسیج شده‌اند تا در حق مردم اجحاف نشده و موج گرانی که بیشتر ناشی از آثار روانی است، به مردم تحمیل نشود.

به گفته این مقام مسئول، این اقدامات برای کنترل قیمت‌ها و سوء استفاده از این شرایط موثر بوده است.

وی ادامه داد: با این حال سهمیه‌بندی بنزین ممکن است تاثیر واقعی بر برخی حوزه‌ها مانند حمل و نقل داشته باشد.

رحمانی تاثیر سهمیه بندی بنزین بر قیمت برخی کالاها را اجتناب‌ناپذیر خواند و افزود: بیشترین تلاشمان این است که به دلیل جو روانی بوجود آمده از این شرایط سوء استفاده نشود؛ گزارش‌های میدانی از اصناف و شهرهای مختلف حاکی از کنترل بازار تا این زمان است.

وی درباره تاثیر طرح دولت بر قیمت خودروها اعلام کرد: هیچ خودروسازی افزایش قیمت نداشته و مانند گذشته ممکن است دلالان بر این بازار تاثیر گذاشته باشند.

وزیر صنعت تعداد نیروهای نظارتی را کافی دانست و بیان کرد: همه نیروهای اصناف و سازمان حمایت بسیج شده‌اند و با ورود همه این افراد کمبود نیرو نخواهیم داشت، تعزیرات نیز برای کنترل بازار تمهیداتی دارند که امیدوارم موثر باشد.

ارسال نظر

  • امین
    ۲ ۰

    دو روز پیش بود که وزیر نفت گفت قیمت بنزین افزایش پیدا نمیکنه!
    حالا انتظار دارید حرف ایشون رو باور کنیم؟؟؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری