{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 384149

هر روز اتفاق و ابزاری جدیدی در بازاریابی آنلاین و تجارت الکترونیک رونمایی می شود. اما تنها برخی از این ابزارها و بسترها به کسب و کارها در جهت پیشبرد اهداف تجاری و نفوذ در بارار هدف کمک می کنند. آنهایی که همراه با نوآوری توانایی ارایه راهکار در پاسخ به نیاز و انتظارات جامعه هدف را دارند.

این دیدگاه، تیم آهن ۲۰ را همیشه هوشیار و بیدار وادار می کند تا با بررسی دقیق بازخوردها، انتظارات و نیاز جامعه صنعت و تجارت فلزات کشور را بیش از پیش بشناسد و با برنامه ای صحیح دغدغه های مخاطبین را پاسخ دهد.

یکی از ابزارهای مهم در بستر آهن20، قیمت روز انواع فلزات و زیرطبقه های آنها در قالب جدول های تفکیکی بر اساس فرم، تولید کننده و تنوع قیمتی است. به عنوان نمونه قیمت روز میلگرد، آجدار یا ساده، شاخه یا کلاف و از مراجع متفاوت تولید و توزیع به صورت روزانه در جدولی در سایت قرار می گیرد و قیمت انواع استانداردها و وزن های آن به تفکیک قیمت کارخانه و قیمت بنگاه به روز می شود؛ همچنین خلاصه گزارش نوسان قیمت میلگرد و لینک مرجع قیمت گذار نیز در دسترس مخاطب قراردارد.

 برای دریافت قیمت روز  فلز پر مصرف و استراتژیکی مانند میلگرد در انواع مختلف مانند میلگرد شاخه یا کلاف، ساده یا آجدار، تولیدی کارخانجات معتبر سطح کشور، سایت آهن ۲۰ مرجعی قابل اتکا و به روز است.

کارشناسان ما برای گفتگوی با شما همیشه مشتاق و آماده‌اند. تازه ترین  و موثرترین شیوه‌های بازاریابی دیجیتال را با آهن ۲۰ تجربه کنید.

خط ویژه 02122772020 گوش به زنگ تماس شما  هستیم. www.ahan20.com

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری