{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 262892

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با اشاره به افزایش سرمایه گذاری ها در استان از جذب ۷ طرح سرمایه گذاری خارجی با سرمایه مصوب ۱۱.۵ میلیون دلاردر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان درسال گذشته خبرداد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، "مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست شورای معاونین،گفت:در سال گذشته 21طرح تولیدی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش بالغ بر 18.5 میلیون دلار برای اجرا در استان مصوب شده که 30 درصد این طرح ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان است.

وی افزود: 7 طرح صنعتی با سرمایه گذاری خارجی به ارزش 11 میلیون و 500 هزاردلار و اشتغال زایی مستقیم برای 206 نفردر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در سال 96 توسط سرمایه گذاران سرمایه گذاری شدکه در سال جاری هم  بدنبال سرمایه گذاری های جدید خارجی هستیم.

مهدی زاده مقدم با بیان اینکه استان خراسان رضوی ظرفیت بالای اقتصادی برای سرمایه گذاری دارد،ادامه داد: با توجه به اینکه ریسک سرمایه گذاری در ایران پایین است خوشبختانه سرمایه گذاران خارجی استقبال خوبی در استان داشته و با امنیت خاطر سرمایه گذاری می کنند.

وی تأکید کرد: ایجاد و نقطه تلاقی مناسبی میان سرمایه گذاری داخلی و خارجی دراستان شکل گرفته که در جهت تولید و اشتغال زایی مولد استفاده و نیز از ظرفیت های بوجود آمده برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی در هر منطقه ای بهره گیری می کنیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: از همه توان و امکانات برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در جهت ایجاد تولید و اشتغال بیشتردر استان استفاده می کنیم تا شاهد تحولات بیشتری در حوزه اقتصادی و در سال حمایت از کالای ایرانی باشیم.

ارسال نظر