کد خبر 470068

مدیرعامل هلدینگ فولاد متیل مطرح کرد:

نقش موثر فولاد متیل در تامین نیاز بنگاه‌های تولیدی، مدیریت ثروت و بازار سرمایه

در آستانه بیست و نهمین سالروز تاسیس هلدینگ فولاد متیل، مجتبی مهدیان مدیرعامل این گروه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس گفت: امروز یادآور به بار نشستن اندیشه تأسیس نهادی است که رسالت اصلی آن، علاوه بر رونق بخشیدن به صنعت کشور، ارائه خدمات مطلوب به خانواده بزرگ فولاد ایران عزیزمان است.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ وی با تأکید بر اینکه این نهال ارزش‌آفرین در سال 1370 با حمایت فولادمبارکه جان گرفت، ادامه داد: هلدینگ فولاد متیل اکنون به درختی بارور و تنومند تبدیل شده است که بیش از هر زمان می‌توان به ثمربخشی آن امید داشت.

مهدیان ضمن ابراز خرسندی از دستاوردها و تلاش‌های این هلدینگ اظهار داشت: متیل با بهره‌گیری از دانش و تجربه نیروهای مسولیت‌پذیر و توانمند، علاوه بر خدمت‌رسانی به جامعه هدف، در تامین نیاز بنگاه‌های تولیدی، مدیریت ثروت و بازار سرمایه در بخش‌های مهم و تأثیرگذار صنعت و همچنین با حمایت از کسب‌وکارهای کوچک و متوسط و جلوگیری از تأثیر سوء نوسانات بازار به‌خوبی ایفای نقش کرده و همچنان با امید به افقی روشن‌ و امیدبخش گام برمی‌دارد.

وی از تلاش همه همکارانی که پیش از این برای اعتلای فولاد متیل همت گماشتند، قدردانی کرد و گفت: امروز امانت‌دار دستاوردهای عزیزانی هستیم که تلاش کردند به تعهدات خود به صنعت فولاد کشور و سایر ذی‌نفعان جامه عمل بپوشانند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر