تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

گفتگوی گرم و صمیمی اسفندیاری با کارگران کاغذسازی کاوه

مدیرعامل چکاوه از تلاش تک تک کارگران شرکت قدردانی نمود.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ پس از پایان مراسم روز کارگر که در کارخانه این شرکت برگزار شد، امیرسامان اسفندیاری، مدیرعامل و نایب رییس هیات‌مدیره این شرکت با حضور در جمع کارگران، ضمن شنیدن نقطه نظرات چند تن از کارگران به گفتگوی صمیمانه با ایشان پرداخت.

اسفندیاری ضمن قدردانی از تک تک کارگران گفت: بدون شک تمام پیشرفت‌های کاغذسازی کاوه در سال‌های اخیر نتیجه زحمات همه کارکنان به ویژه کارگران عزیز و زحمتکش شرکت است و تمام تلاش من و هیات‌مدیره محترم، رسیدگی به وضعیت شما عزیزان است.

وی با اشاره به افزایش حقوق مصوب وزارت کار افزود: این افزایش دستمزد، گشایش مناسبی در زندگی کارگران ایجاد خواهد کرد هر چند که با شرایط مطلوب هنوز فاصله وجود دارد. اما ما هم در چارچوب قانون برای رفاه شما بزرگواران قدم هایی را برخواهیم داشت.

پیش از صحبت‌های اسفندیاری، تعدادی از کارگران پیرامون مسائل رفاهی، کمک هزینه‌های ازدواج و فرزندآوری مواردی را مطرح کردند که مدیرعامل کاغذسازی کاوه با استقبال از این نکات، دستورات لازم را به مدیران مربوطه برای رسیدگی منطبق با قوانین صادرکرد.

گفتنی است این مراسم در سالن غذاخوری کارخانه کاغذسازی کاوه برگزار شد که پس از سالیان متمادی مورد بازسازی اساسی قرارگرفته است. در همین ارتباط، مدیرعامل شرکت اعلام کرد که به منظور کمک به امر تشکیل خانواده، کارکنان کاغذسازی کاوه می توانند از این سالن زیبا و مجهز برای برگزاری مراسم ازدواج استفاده نمایند و تسهیلاتی نیز برای ایشان در نظر گرفته خواهدشد.

گفتگوی گرم و صمیمی اسفندیاری با کارگران کاغذسازی کاوه

گفتگوی گرم و صمیمی اسفندیاری با کارگران کاغذسازی کاوه

گفتگوی گرم و صمیمی اسفندیاری با کارگران کاغذسازی کاوه

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها