کد خبر 512910

بر اساس آمار اداره‌کل هواشناسی؛

بارش‌ها در پایتخت تا کی ادامه دارد؟

اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز /پنجشنبه/ تا صبح شنبه هفته آتی با فعالیت سامانه بارشی، آسمان ابری در بعضی ساعات مه رقیق، بارش باران و در ارتفاعات مه غلیظ، بارش برف، باران و گاهی کولاک برف در این استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی، از جمعه تا صبح شنبه شدت بارش افزایش می یابد و در بعضی ساعات رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید و گاهی بارش برف به ویژه در نیمه شمالی و رخداد تگرگ احتمال می رود.  

همچنین شنبه هفته آتی در بعضی ساعات وزش باد شدید و در ارتفاعات احتمال کولاک برف و سقوط بهمن در مناطق مستعد دور از انتظار نیست.

بر اساس این گزارش، از عصر جمعه تا صبح یکشنبه نیز در سطح استان کاهش محسوس دما و در نواحی شمالی یخبندان و از یکشنبه به بعد روند افزایشی دما خواهیم داشت.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه ۱۲ و ۹، جمعه ۱۱ و ۱-، شنبه ۸ و ۰، یکشنبه ۹ و ۲ و دوشنبه ۱۲ و ۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بیشترین و کمترین بیشنیه و کمینه هوا، ورامین با ۱۸ درجه و فیروزکوه با منفی پنج درجه سانتیگراد طی ۲۴ ساعت گذشته در استان تهران به ثبت رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر