کد خبر 480979

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین:

چرایی بی‌اعتنایی مردم نسبت به کرونا/ مصوبه می‌گذاریم،اجرایی نمی‌شود

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران معتقد است اجرایی نشدن مصوبات کرونایی سبب بی‌خیالی مردم نسبت به شیوع کرونا شده است.

اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی؛ رضا کرمی محمد در پاسخ به پرسشی مبنی بر شیوع گسترش کرونا و بی‌اثر بودن اقدامات به خبرنگار اقتصاد‌آنلاین گفت: معتقدم باید اقدام اساسی غربالگری به صورت جدی و وسیع اجرا شده و بیماران و همراهانشان ردیابی می‌شدند.

او ادامه داد: هرچند باید این اقدام خیلی زودتر عملیاتی می‌شد اما بازهم امیدوارم که مسئولان در دستور کار خود قرار دهند.

مدیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران درباره چرایی بی‌خیالی مردم نسبت به شیوع کرونا و کشنده بودن آن،اظهار کرد: به نظرم دلیل این بی‌خیالی و عادی شدن این است که ما مصوبه می‌گذاریم اما اجرا نمی‌شود.

کرمی محمدی اضافه کرد: می‌گوییم اگر ماسک نزنید جریمه می‌شوید اما وقتی خبری از جریمه نیست در واقع این پیام را می‌دهیم که مصوبه ما خیلی هم جدی نیست.

او همچنین درباره اقدامات شهرداری جهت آگاهی‌سازی شهروندان با اقدامات جدید گفت: ما از بیلبوردهای سطح شهر،رادیوهای مترو و غیره برای آگاه‌سازی استفاده می‌کنیم، اما اثرگذاری زیادی ندارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • رضا
    ۱ ۰

    مردم بی خیال نیستن شما بیخالید موجودی حساب بانکی تون نگاه میکنید مصوبه تصویب میکنید وزیر بهداشت پیام میده از خونه بیرون نیاین جناب وزیر صاحب خونه اداره آب برق گاز شکم خالی زن بچه کرونا نمیفهمه