{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 433223

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران؛

نخستین جلسه مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اتحادیه دکه داران تهران و اتحادیه مرغ و ماهی برگزار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سید علی مفاخریان با اشاره به  دیدار خود با  رئیس اتحادیه دکه‌داران تهران، بر اهمیت نقش کیوسک‌های فروش گل و گیاه در زیباسازی بصری پایتخت تاکید کرد و گفت: کیوسک‌های گل و گیاه می‌توانند زیبایی‌های شهر را افزایش دهند و در نظر داریم از پتانسیل دکه‌ها برای افزایش لطافت شهر بهره ببریم.

  وی با اشاره به اهمیت زیبایی منظر شهری، اظهار کرد: در نظر داریم بدنه کیوسک‌ها را مطابق با نیاز این صنف و چشم نوازتر شدن آن برای شهروندان تغییر دهیم‌.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در ادامه به نشست خود با رئیس اتحادیه پرنده و ماهی  اشاره کرد و افزود: در این نشست  بر لزوم افزایش ظرفیت بازار پرندگان غرب تاکید شد تا با وسعت بخشیدن به فضای مجتمع، بر تعداد واحدهای صنفی افزوده شود. همچنین چگونگی  تقویت زیرساخت‌های بازارپرندگان شرق مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، به گفته مفاخریان، تعامل هر چه بیشتر اتحادیه‌ها و اصناف می‌تواند سبب رونق کسب و کار اعضای زیر مجموعه شود و برگزاری نشست‌های این چنینی زمینه ساز ایجاد تعامل سازنده بین شهرداری تهران و اصناف است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری