{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 424740

رسولی:

عضو شورای شهر تهران از تعطیلی حرم امام خمینی همزمان با شیوع کرونا خبر داد.

اقتصادآنلاین- فائزه مومنی ؛ سیدحسن رسولی در جلسه علنی امروز تهران درباره موضوع به کارگیری تمام ظرفیت‌های موجود شهر تهران در مقابله با شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: از اقدامات ایثارگرانه نیروهای خدوم شهرداری تهران در شرایط بحرانی تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: تجربه به من آموخته است، در شرایط بحرانی با پرهیز از ورود خوش‌بینانه برای مواجه شدن با بدترین وضعیت باید کسب آمادگی کرد. در این راستا سیدحسن خمینی تولیت آستان حضرت خمینی (ره) ضمن اعلام تعطیلی حرم مطهر موافقت کردند تا ظرفیت‌های مرقد  به جهت بهره‌برداری در تامین نقاهتگاه یا نگهداشت بهبود یافتگان یا سایر نیازهای ضروری در مقابله با ویروس کرونا در اختیار شهرداری قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ضمن قدردانی از سیدحسن خمینی، تاکید کرد: انتظار دارم تدابیری اتخاذ شود تا از این امکانات وسیع و در صورت نیاز با هماهنگی ستاد مرکزی مدیریت بحران به نحو احسن به استفاده شود.

وی ادامه داد: امیدوارم با پیش قدمی سیدحسن خمینی، زمینه بکارگیری از ظرفیت‌های سایر اماکن زیارتی و دینی در جریان مدیریت بحران و کمک به آسیب دیدگان پایتخت فراهم شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری