{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 392813

فروشگاه زنجیره ای شهروند، با تکیه بر شعار حمایت از کالا و فرهنگ ایرانی در تلاش است ضمن توجه به نیاز مشتریان خود توان و ظرفیت تولیدات داخلی را به خدمت گرفته تا در سال رونق تولید یه رشد و شکوفایی اقتصاد کشور کمک کند.

به گزارش اقتصادآنلاین، امروزه فروشگاه های زنجیره ای معتبر با گسترش شعب خود در سراسر دنیا به فعالیت پرداخته و نقش موثری در اقتصاد کشورها ایفا می کنند، فروشگاه‌ها و مراکز خرید معتبر و معروف می توانند با حمایت از کالاهای داخلی به رونق تولید در هر کشوری کمک کنند.

تولید کنندگان داخلی می توانند با اتکا به برند فروشگاه‌های زنجیره ای معتبر بدون نیاز به صرف هزینه های هنگفت بازاریابی و تبلیغات محصولات خود را در این فروشگاه‌ها عرضه کرده تا نگرانی بابت فروش محصولات تولیدی خود نداشته باشند، فروشگاههای زنجیره ای با کاهش هزینه تبلیغات و بازاریابی هزینه های نهایی تولید را کاهش داده تا زمینه شکوفایی اقتصادی و رونق تولید را فراهم می کنند.

علاوه بر آن عرضه محصولات داخلی در فروشگاههای زنجیره ای معتبر با ایجاد فضای رقابتی میان تولیدکنندگان داخلی موجب ارتقای کیفیت تولیدات داخلی و کاهش قیمت محصولات شده و در نهایت به رشد تولید و اشتغال هر کشوری کمک می کند.

شهروند فروشگاهی کاملا ایرانی

شرکت شهروند به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های زنجیره ای در کشور توانسته با ۲۵ سال سابقه درخشان فعالیت خود با بهره گیری از مدیرانی توانمند در میان مشتریان به اعتبار و محبوبیت دست پیدا کرده و علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی در چندسال اخیر به بالاترین میزان سود و فروش نیز دست پیدا کند.

فروشگاه زنجیره ای شهروند، با تکیه بر شعار حمایت از کالا و فرهنگ ایرانی در تلاش است ضمن توجه به نیاز مشتریان خود توان و ظرفیت تولیدات داخلی را به خدمت گرفته تا در سال رونق تولید یه رشد و شکوفایی اقتصاد کشور کمک کند.

مسعود سریع القلم مدیر عامل فروشگاه‌های زنجیره ای شهروند در این خصوص بیان کرد: مدیرانی که در بخش بازرگانی شهروند فعالیت دارند نگاه ویژه‌ای به کالای ایرانی دارند، در دوره جدید مدیریت شهروند بالغ بر ۱۰۰ شرکت با شهروند قرار داد بسته‌اند که این شرکت‌ها ایرانی و تامین‌کنندگان محصولات داخلی هستند، کمتر از ۷ درصد از محصولات شهروند خارجی است و آن هم شامل کالاهایی هستند که در ایران تولید نمی‌شوند.

همچنین از اقدامات شرکت شهروند می‌توان به حمایت از توان علمی مدیران میانی اشاره کرد که در سال گذشته با وجود شرایط تحریمی و دغدغه های معیشتی شهروندان ناشی از نبود کالا، توانست با استفاده از ذخیره استراتژیک کالا و صرف نظر کردن از سود خود اقلام و مایحتاج مردم را تامین کند و نوسانات بازار که حاصل از زیاده خواهی برخی سوداگران بود را کاهش داده و به آرامش نسبی و ثبات بازار خرده فروشی کمک کند

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری