{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 386092

عضو شورای شهر تهران:

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت:جا دارد از دولت بخواهیم تا سهم خود را برای آبادانی تهران بپردازد تا تهران بهتر از گذشته توسعه پیدا کند.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ محمدجواد حق شناس عضو شورای اسلامی شهر تهران شامگاه امشب در آیین نکوداشت روز تهران که در کاخ گلستان و با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، پیروز حناچی شهردار شهر تهران و جمعی از سفرای کشورها خارجی در کاخ گلستان برگزار شد گفت: تهران همه چیز دارد آب و هوایی فرح بخش و طبیعتی دل انگیز و تاریخ و فرهنگ درخشان.

حق شناس ادامه داد: تهران زیباست جذابیت دارد و بخشنده است و شهر شهیدان بلنداوازه است.

وی افزود: باید قدر تهران را دانست به دارایی هایش افتخار کرد و آنرا مانند امانتی به آیندگان تحویل داد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تهران در روند توسعه آسیبهایی دیده و آلودگی‌های مختلف و آسیب دیدگی باغات و برخی سو رفتارها باعث شده تهران کمی کدر شود.

حق شناس خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد به عنوان توسعه از جان تهران مایه بگذاریم بسیار ضرر خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ساختمانهای بلند و گذرگاه های اتوبوس و متروهای طولانی برازنده تهران است اما زمانی می تواند به تهران ارزش بیافزاید که آرامش زندگی مردم تهران را بر هم نزند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: قرار نیست شهر را توسعه بدهیم اما از زندگی کردن در آن لذت نبریم.

حق شناس گفت: باید اذعان کنم که برای توسعه تهران با نگاهی فرهنگی و اجتماعی باید برنامه ریزی کرد زیرا منابع فرهنگی و اجتماعی یک شهر ارزش آن شهر محسوب می شوند و به هویت آن اصالت می بخشند.

وی تصریح کرد: اولویتمان این است که تهران شهری برای همه باشد و جان شهر که ارزشهای فرهنگی و اجتماعی آن است تقویت شود و باید منابع ارزشمند آن تثبیت شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: رویداد روز تهران که از این پس به عنوان هفته تهران شناخته خواهد شد زمانی قوت می یابد که مردمی تر باشد.

حق شناس گفت: مردم تهران هنر پاسداشت زیبایی ها را داشته و تهران نمادی از ایران بزرگ است و درستش این است که بگوییم تهران شهری برای همه ایرانیان است.

وی در پایان تاکید کرد: جا دارد از دولت بخواهیم تا سهم خود را برای آبادانی تهران بپردازد تا تهران بهتر از گذشته توسعه پیدا کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری