{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377432

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تعداد زیادی از مدیران در شهرداری حقوق‌شان بالاتر از شهردار است، گفت: حقوق شهردار هم‌تراز وزیر درنظر گرفته می‌شود و سقف پرداختی آن مشخص است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حجت نظری ، در مورد اینکه گفته می‌شود برخی از مدیران شهری حقوقی بالاتر از شهردار دریافت می‌کنند، اظهار داشت: آمار دقیقی در این زمینه ندارم ولی آنچه مشخص است این بوده که آمار این مدیران انگشت‌شمار نیست و مدیران زیادی هستند که دریافتی آنها ماهانه بیشتر از شهردار تهران است.

وی با بیان اینکه حقوق شهردار هم‌تراز وزیر است و سقف پرداختی آن مشخص است، گفت: ولی برای سایر زیرمجموعه‌های شهرداری، پرداختی‌ها تابع قواعد اداری - استخدامی شهرداری و قانون مدیریت خدمات کشوری است.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: نیروهایی که تحت قانون مدیریت خدمات کشوری حقوق می‌گیرند رسمی هستند و دریافتی آنها مشخص است و بیشترین دغدغه ما برای کسانی است که تابع قانون کارند و یا براساس قواعد اداری - استخدامی، شهرداری حقوق دریافت می‌کند که دریافتی آنها متفاوت بوده و رقم‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد.

نظری با اشاره به اینکه شورای شهری می توانند 60 ساعت سقف کار داشته باشند، گفت: ما در شورا حقوقی دریافت نمی‌کنیم ولی براساس این سقف کار، ماهانه حدود 6 میلیون و نیم دریافتی تحت عنوان حق الجلسه داریم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری