{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 369512

یک عضو شورای شهر تهران نسبت به اشکالات چراغ های راهنمایی و رانندگی تذکر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، شهربانو امانی در تذکری در جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران با تبریک قهرمانی تیم امید والیبال و تشکر از شهروندان تهرانی برای اعتماد بیشتر به زنان گفت: در این دوره زنان 5 درصد بیش از دوره های گذشته رأی آوردند. اعتماد به خانم ها در سطح محلات زمینه ساز مشارکت اجتماعی در مدیریت شهری است.

وی در ادامه با اشاره به اشکالات چراغ های راهنمایی و رانندگی گفت: در مواردی قطع برق منطقه باعث قطع برق چراغ های راهنمایی و رانندگی شده که نباید برق چراغ های راهنمایی و رانندگی با برق شهری یکی باشد، زیرا قطع شدن سیستم برق چراغ های راهنمایی و رانندگی باعث بی نظمی و ترافیک شدید در تقاطع ها می شود.

این عضو شورا پیشنهاد کرد: دستکم در تقاطع های اصلی این سیستم برق رسانی از سیستم برق شهری جدا شود.

وی در ادامه با اشاره به اختلال در ثانیه شمارهای چراغ های راهنمایی و رانندگی گفت: باید کاری کنیم که شهروندان به این ثانیه شمارها اعتماد کنند یا ثانیه شمارها قطع شوند، زیرا بارها در حالی که ثانیه شمارها عدد 30 را نشان می دادند و خودروها در حال عبور از خیابان بودند، ناگهان ثانیه ها به صفر می رسید که این تغییر باعث توقف ناگهانی خودروها و عامل تصادف بود.

امانی افزود: تغییرات ناگهانی ثانیه شمارها  از 15 تا 30 ثانیه است و باعث جریمه ناخواسته شهروندان می شود.

وی تأکید کرد: به جز پایمان کردن حقوق شهروندان و جریمه های ناخواسته، تصادفات نیز افزایش پیدا کرده که باید در این رابطه معاونت حمل و نقل شهرداری اقدامات لازم را انجام دهد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری