{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

شهردار منطقه ۲:

شهردار منطقه ۲گفت: از اجاره املاک متعلق به شهرداری منطقه ۲ تنها ۳۰۰ میلیون تومان نصیب ما می شد اما امروز با به روز شدن میزان اجاره بها این عدد به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ رسول کشت‌پور شهردار منطقه ۲ در مراسم افتتاح بوستان پدر معروف به باغ عبقری در منطقه ۲ شهرداری تهران گفت: در ارتباط با میزان موفقیت شهرهای توسعه یافته موضوع محیط زیست و توسعه قلمرو عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است.

کشت‌پور ادامه داد: شاهد این هستیم که در حوزه توسعه قلمرو عمومی در منطقه ۲ شهرداری تهران اتفاقات خوبی را شاهد هستیم نظیر افتتاح پارک های علم محور.

وی به آغاز به کار اولین دستگاه خوددریافت پت اشاره کرد و گفت این در حالی است که امروز اولین مرکز ام.آر.اف که مرکز تخصصی بازیافت محسوب می شود را هم راه اندازی کنیم.

شهردار منطقه ۲ گفت: در خلال آغاز به کار این مرکز تخصصی از سه اپلیکیشن مربوط به بازیافت زباله هم رونمایی شد تا در امورات مردم گشایش و راحتی ایجاد شود.

کشت‌پور خاطرنشان کرد: محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل عمومی سه موضوع مهم در حوزه شهری تهران به حساب می آید.

وی افزود: از این رو در خصوص توسعه خط هفت مترو اقدامات خوبی انجام شد و اولین مجتمع ایستگاهی مترو که نقش عمده ای در درآمدزایی دارد را کلنگ زنی کردیم.

شهردار منطقه ۲ گفت: در حوزه محیط زیست تا سه ماه قبل ۲۲۰ میلیون تومان از حوزه پسماند خشک داشتیم اما این عدد امروز به ۲.۲ میلیارد تومان رسیده است.

کشت‌پور ادامه داد: ما در یک برنامه ریزی موسع می توانیم خودگردان شده و هزینه ۱۲۰ میلیاردی مورد نیاز شهرداری منطقه ۲ را به دست آورد.

وی تصریح کرد: پیش از این از اجاره املاک متعلق به شهرداری منطقه ۲ تنها ۳۰۰ میلیون تومان نصیب ما می شد اما امروز با به روز شدن میزان اجاره بها این عدد به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است.

شهردار منطقه ۲ گفت: به طور کلی با جمع کل درآمدهای مربوط به منطقه ۲ نظیر پسماند، مجتمع‌های ایستگاهی و کسب درآمد از اجاره املاک شهرداری می توان این منطقه را خودگردان اداره کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری