{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 365675

پیرو دستور العمل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کشور، مهلت ثبت نام شرکت‌ها و رانندگان متقاضی سرویس مدارس از ۲۲ تیر ماه لغایت ۱۰ مرداد ماه ۹۸ با مراجعه به دفاتر پیشخوان هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، در راستای اجرای تبصره ۴ ماده ۶ دستورالعمل اجرایی آئین‌نامه حمل و نقل دانش‌آموزی، در گام دوم، فراخوان رانندگانی که مایل به فعالیت در حوزه حمل و نقل دانش آموزان می‌باشند از ۲۲ تیرماه لغایت ۱۰ مرداد ۹۸ با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و در شهر تهران به دفاتر خدمات تاکسیرانی مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

لازم است تا پس از تأیید و معرفی شرکت‌های مجاز از طریق سمانه الکترونیکی «سپند»، متقاضیان با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به دفاتر پیشخوان دولت در تاریخ‌های ذکر شده مراجعه نمایند.

بر اساس این دستور العمل، پیش از این ثبت نام رانندگان به صورت خود اظهاری انجام می‌پذیرفت که فرآیند احرایی را به علت ثبت نام‌های ناقص و یا اشتباه با مشکل مواجه نموده از اینرو به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی، زمینه ثبت نام رانندگان از طریق دفاتر پیشخوان دولت فراهم گردیده است لذا متقاضیان می‌بایست در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام به روش اعلامی اقدام نمایند.

در همین راستا، کلیه ثبت‌نام‌هایی که پیش از ابلاغ از ابتدای سال ۹۸ به صورت خود اظهاری در سامانه سپند تکمیل شده معتبر بوده و نیازی به ثبت نام مجدد نمی‌باشد. اطلاعات این افراد در پنل کاربر «شهردار» در قسمت «نیاز به برررسی» قابل دسترسی و بهره‌برداری است.

شایان ذکر است، با توجه به مصوبه شورای عالی ترافیک شهرهای کشور و ابلاغیه وزیر کشور، تمامی خودروهای فعال در زمینه حمل و نقل دانش‌آموزی مکلف به استفاده از علائم ممیزه، بالاخص نصب برچسب شناسایی اخذ شده از سامانه سپند بوده و در غیر اینصورت توسط عوامل پلیس راهور اعمال قانون و مشمول جریمه می‌شوند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری