{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 364884

فرماندار تهران با اشاره به لزوم اجرایی شدن طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان گفت: ۱۲باند مربوط سازمان‌یافته کودکان کار و خیابانی در پایتخت وجود دارند که باید متلاشی شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، عیسی فرهادی عصر امروز در جلسه ساماندهی کودکان کار استان تهران با اشاره به لزوم اقدامات فرهنگی برای ساماندهی کودکان کار اظهار داشت: سال گذشته قرار بود طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان عملیاتی شود و تلاش فراوانی برای اقدامات فرهنگی صورت گرفت اما متأسفانه چند دستگاه پای کار نیامدند.

وی با تأکید بر اجرای طرح ساماندهی کودکان کار و خیابانی بیان کرد: اگر این طرح اجرایی نشود تعداد کودکان کار و خیابانی در شهر تهران 2 برابر می‌شود.

فرماندار تهران افزود: در ساماندهی کودکان کار و خیابانی چند دستگاه محوری از جمله بهزیستی و شهرداری تهران نقش بسیار اثربخشی دارند که باید به درستی وظایف خود را عملیاتی کنند.

فرهادی با اشاره به پاکسازی چهارراه‌ها از کودکان کار عنوان کرد: در حال حاضر بین 60 تا 70 درصد چهارراه‌ها از کودکان کار و خیابانی پاکسازی شده‌اند و اقدامات با جدیت بسیاری دنبال می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بین 10 تا 12 باند به صورت هدفمند کودکان کار و خیابانی را به شهر تهران منتقل می‌کنند که باید با کارهای اطلاعاتی این باندها را متلاشی کنیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری