{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 362584

شهردار منطقه ۳ در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین:

شهردار منطقه ۳گفت: فعلا با توجه به تغییر نرخ عوارض ساختمانی در هفته‌های گذشته از سوی شورای شهر تهران آمار صدور پروانه قابل اعتنا نیست.

اقتصاد آنلاین-فائزه مومنی؛ مصطفی سلیمی در پاسخ به شبهاتی همچون تخلفات وسیع شهرسازی در منطقه 3 و وجود باندی به نام او در شهرداری تهران گفت: معاون شهرسازیم دستگیر نشده است. در تماس تلفنی هم که با آقای اعطا عضو شورای شهر داشتم ایشان گفتند من در نشست خبریم چنین چیزی را نگفته‌ام و صحت ندارد.هیچ تخلفی رخ نداده است.

او ادامه داد: چهار معاون من زمانی که مدت خدمتشان «سه سال» تمام شد به قسمت و منطقه دیگری منتقل شدند. برخی از کانال‌ها و رسانه‌هایی که این خبر را زدند تکذیب کردند از مابقی هم شکایت کردیم و در مراجع قضایی در حال پاسخگویی هستند.

شهردار منطقه 3 در واکنش به این ادعا که در شهرداری تهران باندی به نام «سلیمی‌ها» وجود دارد، اظهار کرد: من سالهاست که در شهرداری کار میکنم و منطقی است که همه مرا بشناسند. باندی در کار نیست اما از کارگروهی حمایت میکنم.

مصطفی سلیمی همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر آخرین وضعیت صدور پروانه ساختمانی گفت:به علت تغییر در نرخ عوارض ساخت و ساز و تعدیل آن از سوی شورای شهر تهران طی هفته های گذشته اغلب شهروندانی که بنای ساخت و ساز داشتند،دست نگه داشتند تا عوارض تعدیل شده ابلاغ و بعد اقدام به اخذ پروانه ساخت اقدام کنند،در نتیجه فعلا آمار قابل اعتنایی نداریم.

سلیمی همچنین از احداث چند پارکینگ در محدوده جهان کودک،ونک،حقانی،ونک،خیابان ولیعصر و نلسون ماندلا خبر داد و تاکید کرد که؛اما در عین حال نباید با ایجاد فضاهایی برای اتومبیل‌ها شهروندان را به استفاده بیشتر از خودروی شخصی ترغیب کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری