{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 353089

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه طرح کاهش آلودگی هوا( زوج و فرد سابق) از ابتدای تیر در پایتخت اجرا می‌شود، گفت: این طرح برای روزهای پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳ اجرایی خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، عمار سعیدیان‌فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک در ارتباط با اجرای طرح زوج و فرد سابق (محدوده کاهش آلودگی هوا) اظهار داشت: طرح زوج و فرد سابق از اول تیر ماه اجرا خواهد شد و نرخ آن نصف نرخ طرح ترافیک است و بستگی به نوع معاینه فنی و ساعت اوج تردد دارد.

وی با تأکید بر اینکه از تیرماه، پنج‌شنبه‌ها نیز از ساعت 06:30 صبح تا 13 ظهر طرح کاهش آ‌لودگی هوا( زوج و فرد سابق) اجرایی خواهد شد، افزود:  قیمت پایه طرح ترافیک امسال ۲۳ هزار تومان اعلام شده  ولی این قیمت با توجه به زمان ورود و خروج به طرح تغییر می‌کند.

وی افزود: شهروندان می‌توانند در صورت ثبت‌نام در سایت «تهران من» از 20 روز تردد رایگان در محدوده طرح کاهش آلودگی هوا در هر فصل استفاده کنند همچنین استفاده از طرح کاهش آلودگی هوا دیگر ارتباطی با زوج یا فرد بودن پلاک ندارد.

سعیدیان‌فر خاطرنشان کرد: اینکه رانندگان چند بار در محدوده طرح ترافیک و یا زوج و فرد در طول روز تردد کنند در نرخ طرح ترافیک آنها تأثیری نداشته و اولین ورود و آخرین خروج برای آنها لحاظ می‌شود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک از احتمال مهلت چند روزه استفاده از طرح‌های سال ۹۷ پس از تاریخ ۲۵ اردیبهشت خبر داد و گفت: نتیجه قطعی در این زمینه طی دو روز آینده اعلام خواهد شد.

این در حالی است که بر اساس اعلام حمل و نقل ترافیک طرح ترافیک در روز های پنج شنبه رایگان است.

ارسال نظر

 • زهرا جعفری
  ۱ ۰

  من نمیدونم چه مغز متفکری پشت این طرح جدید ترافیک بوده ولی هر کس بوده مطمئن باشید چیزی به اسم مغز نداشته . اخه حماقتم یه حدی داره این چه طرحیه ؟ چرا این کارو کردید ؟ اخه فشار روی مردم اخرش چه سودی براتون داره ؟ چرا فقط فکر درآمدخودتون هستید فکر آسایش مردم نیستید ؟ اخه خیانت هم حدی داره . الان من اگه یک روز درمیون میتونستم زود برسم به خونه و زندگیم الان ماهی 6 روز میتونم زود برسم...
  خدا ازتون نگذره

 • حسین حاجی باقری
  ۱ ۰

  لطفا طرح راتاساعت ۵ عصر کنید

 • علی
  ۰ ۰

  واقعا مردم را زندانی و بایکوت کردید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری