{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 347060

اقتصادآنلاین منتشر کرد؛

مخاطبان اقتصادآنلاین، لیست افرادی که املاک شهرداری را با وجود پایان یافتن مهلت قرارداد‌شان و اخطار تخلیه نکردند به این پایگاه خبری ارسال کرده‌اند.

 اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران بهمن ماه سال گذشته در آخرین اظهار نظرش درباره متصرفان املاک شهرداری تهران گفت که؛ 2 هزار ملک شهرداری در مناطق شمالی تهران بعضا بدون ضابطه و قانون در تصرف افرادی قرار گرفته است که اکنون حاضر به تخلیه نیستند.

محمود میرلوحی درباره امکاناتی که از شهرداری تهران در دست افراد غیر قرار گرفته است، نیز گفته که باید آنهایی که این امکانات را در اختیار این افراد گذاشتند پاسخگو باشند. در حال حاضر شهرداری تهران به بانک‌ها، پیمانکاران و دیگر نهادهای بدهکار است و خیلی از پروژه‌ها نیمه باقی مانده است و باید تکمیل شود؛ بنابراین اجاره، فروش و تهاتر کردن این ملک‌هایی که در دست افراد غیر است برای شهرداری تهران می‌تواند راهگشا باشد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حدود 2 هزار ملک در دست افراد حقیقی و حقوقی بعضا بدون اجاره‌نامه و ضابطه قانونی واگذار شده است، اظهار کرده که؛ وقتی که برای تحویل این املاک مراجعه می‌کنیم آنها نه تنها مقاومت می‌کنند بلکه پاسخگو نیستند و حتی براساس حکم قضایی نیز اقدام نمی‌کنند.

به گفته او؛  تاکنون برای 200 ملک که در اختیار افراد غیر قرار گرفته است و باید تخلیه کنند حکم قضایی گرفته‌ایم و امیدواریم هرچه زودتر نسبت به تخلیه این اماکن اقدام شود. اکثر املاک واگذار شده به افراد غیر در شمال اکثر املاک واگذار شده به افراد غیر در شمال شهر تهران واقع شده  و در اختیار مدیران سابق و بعضی از افراد خاص است.

حالا و بعد از گذشت نزدیک به سه ماه از این مصاحبه برخی منابع با ارسال لیستی به پایگاه خبری اقتصادآنلاین؛ نام افرادی که املاک شهرداری را با وجود پایان مهلت قراردادشان و ابلاغ به آن‌ها تخلیه نکرده‌اند،برملا کرده‌اند که در زیر نامه پرویزی،به مشاور و مدیرکل وقت دفتر شهردار،سرپرست وقت معاونت مالی و اقتصادی و ریاست سازمان بازرسی شهرداری تهران در اواخر آذرماه سال 97 و پیوست آن را می‌بینید؛

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!

برای مشاهده جدول در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!1

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!2

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!3

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!4

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!5

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!6

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!7

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!8

 لیست افرادی که املاک شهرداری را پس نمی‌دهند!9

ارسال نظر

  • منصور
    ۱ ۰

    چرا وروی چه حسابی این خانه ها به آنها واگذار شده.نام مشهوری ندیدم .اینا کی هستند.هدف چه بوده ؟اما افراد عادی هم نیستند یااز وابستگانند.پشت پرده کسی هستند

  • اسکندررضایی
    ۲ ۰

    Ok

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری