{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 264382

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اسامی اعلام شده در خصوص گزینه‌های شهرداری تهران گمانه زنی رسانه‌ای است، گفت: هنوز گزینه ای برای شهرداری انتخاب نشده و هیچ یک از اعضا نیز برای شهردار شدن از شورا خارج نمی شوند.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ علی اعطا روز یکشنبه با حضور در جمع خبرنگاران درباره سرانجام انتخاب شهردار تهران افزود:  در حال حاضر شهرداری تهران سرپرست دارد و بر اساس قانون سه ماه می‌توان تهران را با سرپرست اداره کرد.

وی با بیان اینکه در راستای انتخاب شهردار جلسه هم اندیشی برای بررسی فرآیندها برگزار شد، گفت: در مردادماه اعضای شورای شهر بحث انتخاب شهردار را در دستور کار قرار داده و نهایتا 16 معیار پیش بینی شد.

اعطا افزود: اکنون برای اینکه ببینیم آیا همان فرآیند و شیوه ادامه یابد یا نه؟ جلسه‌ای برگزار کردیم و جمع‌بندی کلی جلسه این بود که شیوه و فرآیند انتخاب شهردار متفاوت از گذشته نباشد.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه طی چند روز اخیر اسامی و نام‌هایی در مورد گزینه‌های شهرداری تهران از سوی رسانه‌ها و جریان‌ها  اعلام شده، گفت: این اسامی تنها گمانه زنی رسانه ای است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شهردار آینده از میان اعضای شورای شهر انتخاب می شود، تاکید کرد: ما در گذشته بین اعضای شورای شهر بحث داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که هیچ کدام از اعضای شورا از شورا خارج نشوند.

ارسال نظر