{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 244463

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: افرادی که مطالبات آنها کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان بوده واسامی آنها از سوی مناطق به مرکز ارسال شده، اسامی آنها برای پرداخت به بانک شهر ارسال شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، سمیع الله حسینی مکارم در خصوص پرداخت دیون زیر ۵۰۰ میلیون تومان تمام پیمانکاران تا پایان سال ۱۳۹۴ گفت: پرداخت معوقات پیمانکارانی که تا پایان سال ۹۴ از شهرداری طلب دارند، آغاز شده است.

وی در خصوص نحوه پرداخت دیون عنوان کرد: افرادی که مطالبات آنها کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان بوده و اسامی آنها از سوی مناطق به مرکز ارسال و مورد تأیید ادارات کل حسابرسی و مالی قرار گرفته، اسامی آنها برای پرداخت به بانک شهر ارسال شده است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران ادامه داد: براساس برنامه ریزی های انجام شده مبلغ ۴۰ درصد از طلب، پس از معرفی به شعبه به حساب افراد واریز و مابقی آن نیز طی یک پروسه زمانی مشخص پرداخت خواهد شد.

وی در ادامه افزود: آن دسته از افرادی که طلب آن ها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان باشد، کل مبلغ به صورت یک جا به آنها پرداخت خواهد شد.

حسینی مکارم در بخش دیگری از اظهارات خود به اسامی افرادی که در لیست وارد نشده اشاره کرد و گفت: این افراد در صورتی که مطالبات آنها کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان باشد، به منظور تأیید اسناد خود به مناطق مربوطه مراجعه کرده تا پس از تأیید نهایی، لیست آنها نیز جهت پرداخت به بانک ارسال شود.

معاون شهردار تهران در پایان تاکید کرد: از تمامی طلبکاران تقاضا می کنم که با توجه به توضیحات فوق، از هرگونه مراجعه به ادارات کل مرکز خودداری کنند.

ارسال نظر