کد خبر 553403

برنامه محرابیان برای وزارت نیرو منتشر شد

علی اکبر محرابیان گزینه پیشنهادی رییس جمهور، برنامه خود برای اداره وزارت نیرو را منتشر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ابراهیم رییسی، رییس جمهور، روز پنجشنبه 21 مردادماه سال جاری فهرست وزرای پیشنهادی خود را مشخص کرد که در این بین نام علی اکبر محرابیان به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو به چشم می‌خورد.

محرابیان،  دانش آموخته مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه تهران، درحال حاضر دانشجوی دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و در مرحله دفاع از پایان نامه با موضوع، اثرات آزادسازی تعرفه برق بر رشد اقتصادی و رفاه خانوار با رویکرد اقتصادی مقاومتی است.

وزیر صنایع و معادن در دولت‌های نهم و دهم، دستیار ویژه رییس جمهور و مجری طرح مهر ماندگار (با هدف تکمیل و راه‌اندازی صدها طرح و پروژه کلان کشور بویژه در حوزه سد، نیروگاه، آبرسانی، پالایشگاه پتروشیمی، راه و راه آهن، بندر و...)، مشاور رییس جمهور، ریاست ستاد تبصره ۱۳ مجری نوسازی ناوگان خودرویی کشور، سهمیه‌بندی بنزین و توسعه حمل و نقل عمومی، عضو شورای عالی فنی کشور، عضو شورای پول و اعتبار و رییس کارگروه حمایت از تولید کالاهای داخلی از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی محرابیان به شمار می‌رود.

برنامه محرابیان برای وزارت نیرو رونمایی شد

در همین راستا صبح امروز، علی اکبر محرابیان در قالب یک برنامه 7 فصلی از ایده خود برای مدیریت کلان وزرات نیرو رونمایی کرد.

نکته قابل توجه در برنامه‌های علی اکبر محرابیان، توجه ویژه به مساله لزوم حرکت در راستای اسناد بالادستی است. 

در حالی که بخشی از کارشناسان، معتقد هستند، بحران‌های اخیر صنعت آب و برق به دلیل خارج شدن وزرات نیرو از ریل اسناد بالادستی نظیر برنامه ششم توسعه به وجود آمده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این جناب مجری انتقال اب به اصفهان شد و باعث خشک شدن کارون شد