کد خبر 503037

این خوراکی‌ها احتمال ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهند

با افزایش موارد ابتلا به کرونا، بسیاری از افراد در تلاشند تا با بهبود تغذیه، ورزش منظم و مواردی مشابه سلامتی خود را حفظ کنند، بسیاری از ما می‌دانیم که مصرف منظم میوه و سبزیجات تازه و ویتامین‌ها می‌تواند مفید باشد، اما اغلب نمی‌دانیم که چه خوراکی‌هایی می‌تواند برای سیستم ایمنی ما بد باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، اگرچه عوامل زیادی در حفظ سیستم ایمنی قوی و سالم ماندن نقش دارند، اما آنچه می‌خوریم نقش بسیار مهمی دارد، بنابراین پیش از این که برای خرید عازم سوپر مارکت شوید، بد نیست بدانید که این خوراکی‌ها خطرناکند:

شیرینی‌ها

خوردن انواع شیرینی ها، دونات ها، کوکی‌ها و سایر خوراکی‌های شیرین، مقادیر زیادی قند را وارد بدن شما می‌کند که می‌تواند برای سلامت عمومی بدن شما بسیار خطرناک باشد، سعی کنید از مصرف انواع شیرینی جات بکاهید.

نوشابه

جدا از این که نوشابه (از جمله نوشابه رژیمی) باعث چاقی می‌شود، همچنین سیستم ایمنی بدن شما را خراب می‌کند. همین امر درموردبسیاری از آب میوه‌های شیرین نیز صدق می‌کند.

بستنی

از بین تمام غذا‌هایی که می‌تواند شما را مستعد بیماری کند، بستنی یکی از بدترین مواد غذایی است. دلیل این موضوع این است که سرشار از شکر و مواد افزودنی است که برای سلامتی بسیار خطرناک است و قند تصفیه شده همچنین باعث رشد باکتری‌های بد روده می‌شود.

چیپس سیب زمینی

تقریبا همه ما می‌دانیم که خوراکی‌هایی مانند چیپس سیب زمینی سرشار از نمک روغن هستند، بنابراین چیپس سیب زمینی می‌تواند برای سلامتی و سیستم ایمنی بدن شما مضر باشند.

تنقلات شور

گول بسته بندی روی خوراکی‌های شور را نخورید، که اغلب کلماتی مانند "سالم" یا "طبیعی" را تبلیغ می‌کند. تنقلات شور، در گروه غذا‌های فرآوری شده خطرناک قرار می‌گیرند و بهتر است آن‌ها را کمتر مصرف کنید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر