{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 336127

کلم یکی از برترین سبزیجاتی است که به کاهش بیماری‌های مرتبط با چربی خون کمک می‌کند و جالب است بدانید اگر به نقرس مبتلا شده‌اید می‌توانید روی کمک ویژه کلم حساب باز کنید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، بیماری نقرس یکی از خطرناک ترین بیماری هایی است که اغلب با عوارض موجود در پاهای بیمار مثل درد و تورم انگشتان و کف پا شناسایی می شود.

اغلب افرادی که به نقرس مبتلا می شوند در سنین بالا و به علت عدم رعایت نکات مرتبط با چربی خون این بیماری را تجربه می کنند. اغلب برای بیماران نقرس داروهای کنترل چربی تجویز می شود و البته به این افراد توصیه می شود کمتر گوشت قرمز مصرف کنند و بیشتر به سراغ میوه ها و سبزیجات بروند.

جالب است بدانید یکی از برترین سبزیجات برای بیماران مبتلا به نقرس کلم است. با مصرف منظم کلم می توان امیدوار بود نقرس را تا حد زیادی کنترل کرد.

کلم می تواند دردها و ورم مفاصل را کاهش دهد و ضمن کنترل التهابات موجود در مفاصل به درمان نقرس نیز کمک کند. جالب است بدانید که کلم یکی از درمانهای کمتر شناخته شده مشکلات و ورم های مفاصل است که پزشکان اخیرا روی آن متمرکز شده اند. بنابراین شما نیز می توانید این درمان را بیازمایید.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    ماکه گوشت نمیخوریم دیگه بخوایم نقرس بگیریم دست شما درد نکنه به فکر سلامتی مایید.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری