{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 393245

کارهایی در زندگی هست که انجامش نه آنقدر سخت و نه آنقدر هزینه‌بر است که نخواهید انجامش بدهید، فقط مقداری اراده می‌خواهد تا از پس انجامش بربیایید؛ کارهایی که با انجامشان می‌توانید سبک جدیدی از زندگی را همراه با خانواده تجربه کنید و علاوه بر آن، تنی سالم‌تر و روحیه‌ای با نشاط‌تر داشته باشید.

به گزارش اقتصادآنلاین، همشهری نوشت: تمام شب‌هایی که پای تلویزیون می‌گذرانید را می‌توانید با تهیه یک بلیت 15- 10هزار تومانی سینما یا اگر پول بیشتری دارید یک کنسرت جذاب  تغییر دهید. هرگز حدسش را نمی‌زنید ممکن است با این روند با چه کسانی دوست شوید یا چه نکات تازه‌ای یاد بگیرید.

 مسافرت بروید/ با مسافرت کردن چیزهایی یاد می‌گیرید که هیچ مدرسه یا دانشگاهی قادر به آموزش آنها نیست. پس دست به‌کار شوید و حتی با سفر به حاشیه شهر خود، فرصت تجربه‌های جدید را از خود نگیرید.

زبان جدید یاد بگیرید/ تجربه یاد گرفتن زبان خارجی تنوع خوبی در زندگی روزمره است. اینطوری هم فراغتی که دارید به شکل مناسبی پر می‌شود و هم هنگام نیاز می‌توانید از زبان تازه‌ای که یاد گرفته‌اید، استفاده کنید. برای یاد گرفتن زبان هم نیاز به هزینه زیاد نیست، نرم‌افزارهای آموزش زبان زیادی وجود دارد که تنها با دانلود کردنشان به شما زبان تازه‌ای می‌آموزند.

احساسات‌تان را بروز دهید / اینکه می‌گویند «مرد گریه نمی‌کند» حرف درستی نیست. گاهی رفتارهایی در جامعه باب شده که زندگی‌تان را مختل می‌کند؛ بنابراین شجاعانه احساساتی که دارید بیان کنید؛ بخندید، گریه کنید و با این رفتار نشان دهید که می‌خواهید زندگی کنید.

به دوستی‌های بی‌حاصل پایان دهید / افرادی در زندگی‌تان هستند که احساس می‌کنید با آنها دوست هستید اما هیچ وقت نه حالتان را می‌پرسند و نه بودن با آنها به شما احساس خوبی می‌دهد. بهتر است چنین دوستی‌هایی را پایان دهید و با کسانی معاشرت کنید که وجود شما برای آنها اهمیت داشته باشد و در موقع نیاز کمکتان کنند.

شکرگزارباشید/ لحظه‌ای درنگ کنید. نفس عمیقی بکشید. به اطراف‌تان نگاهی بیندازید و به‌خاطر برخورداری از نعمت سلامت، درآمد حلال و هر چیز دیگری که فکر می‌کنید شکرگزار باشید. احساس قدردان بودن از دیگران همواره حس خوبی به زندگی و حال افراد می‌دهد.

اینقدر مثبت نباشید/ سعی کنید ازمحدوده امنی که در زندگی برای خود ساخته‌اید خارج شوید. گاهی تجربه اتفاقات جدید مانند کوهنوردی، پرواز با پاراگلایدر، پرش ارتفاع و چشیدن طعم غذاهای مختلف می‌تواند هیجانی به زندگی‌تان بدهد که تاکنون تجربه آن را نداشته‌اید.

نگرانی دائمی/ آرام باشید. کارها به خوبی پیش می‌رود و همه‌‌چیز ختم به خیر خواهد شد. ضمنا تا به حال کجا شنیده یا دیده‌اید که نگرانی چیزی را درست کرده باشد؟

مطالعه کنید / بارها پیش آمده که در جمع‌های خانوادگی یا دوستانه، افراد درباره مسائلی حرف می‌زنند که ممکن است درباره آن نشنیده باشید. اگر مطالعه کنید دایره اطلاعات عمومی خود را افزایش می‌دهید و می‌توانید در مباحث مطرح شده شرکت کنید. با این کار، هم اعتماد به نفستان بالا می‌رود و هم دیگران روی شما حساب دیگری باز می‌کنند. به جمع‌های بیشتری دعوت می‌شوید و می‌توانید خودی نشان دهید. احساس مفید بودنتان حس خوبی به شما و خانواده می‌دهد.

سرگرمی‌های دوست‌داشتنی/ وقت بیکاری، سرگرمی‌ای پیدا کنید که از بچگی دوست داشته‌اید؛ بازی‌هایی که از انجامش لذت می‌برید. این بازی‌ها در روزهای سختی که دارید می‌توانند مایه آرامشتان شوند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری