{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 369843

پسر ۹ ساله پس از هفت سال با تلاش پلیس زن کلانتری ۲۰۸ ترمینال جنوب به آغوش مادرش بازگشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حدود ساعت 6 صبح یکم مرداد 98، مأموران انتظامی مستقر در پایانه مسافربری جنوب، با مشاهده رفت و آمد مکرر یک پسر نوجوان در سالن انتظار پایانه مسافربری، نزد وی مراجعه کردند.

این پسر 9 ساله به مأموران گفت که از یکی از شهرهای جنوبی کشور به پایتخت آمده و قصد رفتن نزد مادربزرگش را دارد اما آدرسی از مادربزرگش ندارد.

وی ادامه داد: پدرم در شهرستان جرمی مرتکب شده و بازداشت است و سالهاست که مادرم را ندیده‌ام، به تهران آمدم تا نزد مادربزرگم بروم و با او زندگی کنم.

مأموران در ادامه با مادربزرگ این پسر تماس حاصل کردند که مادربزرگ عنوان داشت قادر به نگهداری از نوه‌اش نیست.

در ادامه مأموران این پسربچه را به بهزیستی سپردند اما تلاش پلیس زن کلانتری 208 ترمینال جنوب که مسئول دایره مشاوره و مددکاری است برای یافتن دیگر اعضای خانواده و مادر این پسربچه ادامه داشت.

مددکار اجتماعی کلانتری 208 ترمینال جنوب در گام بعدی تحقیقات، شماره‌ای از مادر این پسربچه به دست آورد که مادر علی‌اکبر عنوان داشت توانایی نگهداری پسرش را دارد.

سرانجام مادر کودک صبح امروز به تهران آمد و فرزندش را از بهزیستی تحویل گرفت.

PdCxKqwcB6R9

بررسی‌های بیشتر نشان داد مادر و پدر علی‌اکبر حدود هفت سال پیش از یکدیگر جدا شده و پسرش نیز در مدت این هفت سال مادرش را ندیده بود.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان؛ سرکلانتر پلیس هفتم پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت: کودک همراه با پدرش در طول این سالها در شهری دیگر از محل سکونت مادرش زندگی می‌کردند و عملاً امکان دسترسی مادر به فرزند وجود نداشت.

وی تصریح کرد: این پرونده با تلاش همکار پلیس زن نتیجه داد و فرزند پس از هفت سال مجدداً به آغوش مادرش بازگشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری