{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 353832

یکی از تفریحات مهم در زندگی هر فرد سفر است و این سفر وقتی جذاب‌تر می‌شود که یک زوج آن را انجام دهند. اما برخی افراد نیز در جریان سفر خود دچار بدشانسی می‌شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، در سال 2001، یک زن و شوهر انگلیسی به نام، جیسون و جنی کایرنز لارنس، تصمیم گرفتند سفری جذاب را به نیویورک آغاز کنند اما آن ها هرگرفکر نمی کردند این سفر شروع بداقبالی های آنان شود.

روزی که برج های دوقلو در نیویورک مورد حمله قرار گرفتند، تعداد زیادی از افراد خواسته و ناخواسته در نیویورک حضور داشتند. بنابراین موضوع حضور جیسون و جنی در این رخداد، چندان عجیب نبود. با این وجود این حادثه تا حدی روحیه آنان را به هم ریخت که تا 4 سال بعد مسافرت خارج از شهر را انتخاب نکردند.

با همه این ها پس از 4 سال و بالاخره در سال 2005 تصمیم گرفتند سری به لندن بزنند. سفر آن ها در تاریخ 7 ژوئیه 2005 انجام شد و درست در همان روز چهار بمب گذار انتحاری بریتانیا به مترو و شبکه اتوبوس این شهر حمله کردند. این حادثه باعث شد کار این زوج به درمانگر و مشاور برسد و انان دچار این حس شوند که بدقدم هستند.

بالاخره جلسات مشاوره و روان درمانی جواب داد و 3 سال بعد آن ها در سال 2008 تصمیم گرفتند سری به مومبای بزنند. اما این سفر درست مصادف با  زمانی بود که این شهر در روز 26 نوامبر توسط تروریست ها مورد حمله قرار گرفت.

این زن و شوهر پس از این سه حادثه همزمان معروف و بدنام شدند و رسانه ها سفرها و تعطیلات آنان را مساوی حملات تروریستی دانستند.  اما شاید بی انصافی باشد که آنان را بدقدم بدانیم و نگوییم که این ماجراها چه اثرات منفی بر روحیه آنان گذاشته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری