{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 328308

برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که سلطان محمد پس از ازدواج با ملکه زیبایی روس در زندگی شخصی دچار مشکلاتی شده است. اما هنوز جزئیاتی از این مشکلات منتشر نشده است.

در روز جمعه ۲۳ نوامبر ۲۰۱۸، سلطان محمد پنجم، پادشاه مالزی، با اوکسانا ووئوودینا، ملکه زیبایی روس، در مسکو ازدواج کرد. به نظر می‌رسد که این ازدواج جنجالی بر پادشاه مبارک نیامد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، روز یکشنبه گذشته، در یک اتفاق کم سابقه، سلطان محمد، تنها دو سال پس از جلوس بر تخت پادشاهی، از قدرت کناره گیری کرد. او قرار بود به مدت پنج سال پادشاه باشد، اما بدون اینکه توضیحی ارائه دهد، تخت پادشاهی را رها کرد.

6

سلطان محمد در پی ازدواج با ملکه زیبایی در اواخر نوامبر، تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸، از سمت خود به عنوان پادشاه مالزی، مرخصی استعلاجی گرفته بود. اما در این مرخصی با ملکه زیبایی مسکو ازدواج کرد. حال پس از پایان مرخصی خود، به طور غیرمنتظره تاج پادشاهی را کنار گذاشت.
رسانه‌ها درباره دلیل کناره‌گیری زودهنگام پادشاه گمانه‌زنی‌هایی مطرح کرده‌اند. برخی مدعی شدند که بین پادشاه و دولت کشورش اختلافاتی بروز پیدا کرده است. برخی دیگر درباره بیماری این پادشاه و ازدواج ناموفق او شایعاتی مطرح کرده‌اند. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که سلطان محمد پس از ازدواج با ملکه زیبایی روس در زندگی شخصی دچار مشکلاتی شده است. اما هنوز جزئیاتی از این مشکلات منتشر نشده است.
 
15

ووئوودینا، که در سال ۲۰۱۵، در مسکو لقب ملکه زیبایی را از آن خود کرده بود، پس از گرویدن به دین اسلام، در یک مراسم بسیار مجلل در تالار «بارویخا کنسرت‌هال» مسکو، با سلطان محمد ازدواج کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری