کد خبر 323760

مهم‌ترین ویژگی رامبد جوان از نگاه نگار جواهریان +عکس

نگار جواهریان، به مناسبت سالروز تولد رامبد جوان، در متنی، مهم‌ترین ویژگی همسرش را برشمرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، رامبد جوان، زاده ۱ دی ۱۳۵۰ در تهران است. به مناسبت سالروز تولد این بازیگر، نگار جواهریان، متنی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

نگار جواهریان در پیوست عکسی که منتشر کرد، درباره مهم‌ترین ویژگی همسرش نوشت: ‫«در فیلم «پریدن از ارتفاع کم» فکر می‌کردم رامبد نمی‌آید و وقتی آمد خوشحال شدم. پذیرفتن این نقش برای  کسی که تمام عمرش برای شادی مردم تلاش کرده این را ثابت می‌کند که حدی از درکِ عمیقِ درد در او هست که تصمیم گرفته کاملاً راه برعکسش را برود برای همین انتخاب‌هایش معمولا شاد بودن است و این شکل کار را پذیرفتن خیلی قابل احترام است. به نظرم ویژگیِ استثنایی اوست. اصولا آدمی ست که خیلی دقیق می‌داند چه می‌خواهد. برای من این خیلی جالب است. از معدود کسانی است که از بیرون این‌طور به نظر نمی‌رسد اما برای خودش کاملا مشخص است.»

رامبد جوان و نگار جواهریان

فیلم «پریدن از ارتفاع کم» از اسفند ۹۳ تا اردیبهشت ۹۴ در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شد. این فیلم به کارگردانی حامد رجبی، داستان نهال (نگار جواهریان) است که در چهار ماهگی حاملگی، ناگهان می‌فهمد که جنین در شکمش مرده است. او تصمیم می‌گیرد سکوت کند و به کسی، حتی همسرش (رامبد جوان) چیزی نگوید.

رامبد جوان و نگار جواهریان

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • نياز
    ۱ ۰

    مگه تو ازش تعريف کني!
    اگه تو رو هم طلاق داد يا سرت هوو اورد بازم همينا رو ميگي؟!!