{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 279231

رضا پرستش که به دلیل شباهت فراوان به لیونل مسی بازیکن معروف آرژانتینی تیم بارسلونا به مسی ایرانی معروف است، در بین روس ها بویژه طرفداران فوتبال محبوبیت فراوانی یافته است.

شبکه تلویزیونی روسی لایف در گزارشی گفت: در حالی که مسی مهاجم تیم ملی آرژانتین برای بازیهای پیش روی این تیم در چارچوب جام جهانی آماده می شود، پرستش بدل وی با خوشحالی با طرفداران این بازیکن در مسکو و سن پترزبورگ دیدار و به آنها امضا می دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، این رسانه روسی افزود: تشخیص مسی واقعی با بدل بسیار دشوار است زیرا پرستش شباهت حیرت آوری با ستاره تیم بارسلونا دارد.

به گزارش شبکه لایف، طرفداران فوتبال به مسی ایرانی مجال استراحت نمی دهند و برای عکس گرفتن با وی صف می کشند.

رسانه روسی یاداوری کرد دو روز پیش ماموران گارد ملی روسیه در نزدیکی میدان سرخ بدل مسی را به دلیل ازدحام جمعیت و پس از بسته شدن چند خیابان، دستگیر کردند.

اما ماموران امنیتی خودشان در فرصت مناسب با وی عکس های سلفی گرفتند که منظره بسیار جالبی بود.

مسابقات بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال روز پنجشنبه هفته گذشته در روسیه آغاز شد و در نخستین بازی، تیم ملی فوتبال روسیه با نتیجه 5 بر صفر تیم عربستان را درهم کوبید.

مسکو، سن پترزبورگ، کالینینگراد، نیژنی نووگراد، کازان، سامارا، سارانسک، ولگاگراد، رستف نا دُنو، سوچی و یکاترینبورگ شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال 2018 هستند.

تیم ملی فوتبال ایران یکی از 32 تیم حاضر در این رقابت ها در گروه «B» با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه شده است.

ایران در نخستین دیدار خود روز جمعه در ورزشگاه سن پترزبورگ با یک گل تیم مغرب را شکست داد.

تیم ملی کشورمان در دومین دیدار ساعت 22:30 روز 20 ژوئن (30 خرداد 97) در ورزشگاه کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا قهرمان پیشین جام جهانی فوتبال و در سومین بازی خود روز 25 ژوئن (4 تیر 97) در سارانسک با یاران رونالدو پرتغالی مدافع عنوان قهرمانی اروپا بازی خواهد کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری