کد خبر 575967

پشت پرده قیمت نجومی بلیت قطارهای مسافری

معاون اجرایی شرکت حمل‌و نقل ریلی رجا با تاکید بر خرید بلیت قطارهای مسافری از مجاری معتبر، گفت: مردم مراقب کلاهبرداران باشند.

به گزارش اقتصادآنلاین  به نقل از تسنیم، رضا عصاری با بیان اینکه برخی افراد سودجو اقدام به خرید بلیت قطار از سایت‌های اینترنتی کرده و با دستکاری تصویر بلیت، آن را با قیمت‌های بسیار بیشتر به فروش می‌رسانند، گفت: هم‌وطنان توجه داشته باشند که بعد از خرید بلیت حضوری یا غیرحضوری از مراکز مجاز فروش بلیت رجا، پیامکی مبنی بر تأیید خرید و اطلاعات بلیت صادره به شماره تلفن همراه اعلامی ایشان ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: از این رو در صورت عدم دریافت پیامک مربوطه حتما در فرآیند خرید مشکلی وجود دارد و لازم است بلافاصله موضوع را با همکاران رجا از طریق سامانه ۱۵۳۹ در میان بگذارند.

معاون اجرایی شرکت رجا با تأکید بر اینکه  مسافران حتما باید بلیت‌های خود را از مجاری معتبر (وب‌سایت رجا، آژانس‌ها، سایت‌ها و وب سرویس‌های دارای مجوز و سامانه تلفنی ۱۵۳۹) خریداری کنند، افزود: اسامی تمامی مراکز حضوری و غیر حضوری معتبر در سایت رجا به نشانی www.raja.ir موجود است.

وی اعلام کرد:  در صورتی که مسافر یا خریدار بلیت موارد فوق را رعایت نکند، پیشگیری از تخلفات احتمالی بسیار سخت بوده و این شرکت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

ارسال نظر