فرصت افتتاح حساب وکالتی برای ثبت نام ایران خوردو تمدید شد؟ + تکمیلی

فرصت افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه برای شرکت در قرعه کشی ایران خوردو تا پایان ساعت ۲۴ ، روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه تمدید شد.

فرصت افتتاح حساب وکالتی برای ثبت نام ایران خوردو تمدید شد؟ + تکمیلی

به گزارش اقتصاد آنلاین، براساس اعلام شرکت ایران خودرو آن دسته از متقاضیانی که موفق به تبدیل حساب به وکالتی و واریز وجه ( حداقل ۹۰ میلیون تومان ) نشده اند ، تا پایان ساعت ۲۴ ، روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه این فرصت تمدید شد.

بر همین اساس به منظور فراهم سازی شرایط لازم برای دستیابی مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه‌کشی با تکمیل وجه مطابق پیش‌پرداخت اعلامی در بخش‌نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران‌خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

 ایران‌خودرو هم‌زمان با فرا رسیدن دهه فجر، طرح بزرگ پیش‌فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل توجهی خودرو اجرا کرده است. در این طرح، چهار محصول «وانت آریسان دوگانه‌سوز»، «راناپلاس»، «سورن پلاس بنزینی» و «پارس با موتور XU۷P» با موعد تحویل از چهارماهه تا یک ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه شده است. این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده فعال است.

ارسال نظر
ارسال نظر
 • Me.14
  ۰

  بنده تماس گرفتم با شرکت ایران خودرو گفتند تمدید نشده است میشه منبع خبرتو نو بفرمایید؟

 • عباس
  ۰

  چرا اطلاعات دروغ منتشر میکنید

 • امیرحسین
  ۱

  سلام ببخشید ایران خودرو مگر نگفته که صحت ندارد؟چطور تمدیدشده، لطفا پیگیری کنید و درصورت اشکال حتما اصلاح نمایید تا مردم در سردرگمی قرار نگیرند و کلاه برداری صورت نگیره

 • ابراهیم قربانی
  ۰

  باعرض سلام وتبریک تولددوباره انقلاب عزیزبه ملت غ ایران. مسئولین ایرانخودروجوابگوخواهندبود:اگرمهلت تکمیل حساب وکالتی تمدیدنشده چرااز۱۷بهمن به حال ۹۰۰هزارنفردیگربه ثبتنام کنندگان اضافه شده ؟

 • r1352
  ۰

  من حساب وکالتی رو 18 بهمن افتتاح کردم ولی تا حالا که 21بهمن است نمیتوانم سفارش بدم تکلیف چیست

 • حسین کوشا
  ۰

  امکان افتتاح حساب وکالتی وجود داره اما بعدش به تعطیلی میخوره و امکان سفارش از سایت ایران خودرو وجود نداره... یعنی من الان حساب وکالتی ایجاد کردم و ۹۰ تمن ریختم اما نمیتونم ثبت نام کنم

 • یزدان
  ۰

  آقا من در بانک رفاه حساب داشتم رفتم پول جابجا کنم رئیس شعبه گفت نمی خواهد جابجا کنی تمدید شده همین جا حساب باز کن ومن را واداشت که بگذارم همون جا حالا جواب منو کی باید بده که طلاهای زنم فروختم

 • یزدان
  ۰

  آقا مرد باشید وپیگیری کنید