گزارش اقتصادآنلاین از بازار خودرو؛

قیمت خودرو پنجشنبه ۲۸ مهر / هفته رویایی برای کوییک سواران!

قیمت ها در بازار روند ثابتی را دنبال نمی کنند. در حالی که روز گذشته با وجود ثبات قیمت بسیاری از مدل خودروها، چند خودرو مانند پژو۲۰۶ تیپ ۲ تغییر قیمت به ثبت رسانده بودند؛ دیروز هیچ مدل خودروی پرتقاضایی در بازار تغییر قیمت نداشت. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون تغییر ۳۱۰ میلیون تومان ماند و قیمت پژو پارس هم ۳۸۵ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت خودرو پنجشنبه ۲۸ مهر / هفته رویایی برای کوییک سواران!

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛ با وجود اینکه کارشناسان در طولانی مدت انتظار افزایش قیمت خودروها در بازار خودرو را دارند اما به دلیل شرایط راکد و بی ثبات بازار در بازه زمانی هفتگی و روزانه بازار خودرو عملا غیر قابل پیش بینی است.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که روز گذشته افزایش قیمت داشت و به ۳۱۰ میلیون تومان رسیده بود بدون تغییر ماند. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون تغییر در بازار همان ۳۱۰ میلیون تومان اعلام شد

قیمت تارا دنده ای هم که پس از مدت ها افزایش قیمت داشت بدون تغییر ۴۴۰ میلیون تومان به ثبت رسید.

قیمت تارا اتوماتیک هم بدون تغییر ۶۰۰ میلیون تومان در بازار اعلام شد.

قیمت پژو پارس LX هم بدون تغییر ماند و ۳۸۵ میلیون تومان به ثبت رسید.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما بدون تغییر ۶۰۰ میلیون تومان به ثبت رسید.

قیمت ایران خودرو

قیمت سایپا

قیمت تیبا هاچبک بدون تغییر بود و با ثبات نسبی در هفته های گذشته ۲۰۳ میلیون تومان معامله شد.

قیمت ساینا هم تغییری نداشت. قیمت ساینا در بازار با این روند نسبتا ثابت و افزایش ۱ میلیون تومانی در هفته گذشته ۲۰۵ میلیون به ثبت رسید.

قیمت کوییک معمولی که روز گذشته افزایش ۳ میلیون تومان داشت بدون تغییر ۲۰۸ میلیون تومان اعلام شد. کوییک R هم این هفته با افزایش ۵ میلیون تومانی به ۲۱۷ میلیون رسید تا کوییک سواران هفته رویایی را سپری کنند.

قیمت شاهین هم بدون تغییر ۳۶۰ میلیون تومان اعلام شد

قیمت سایپا

ارسال نظر