تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۲

اعلام نتایج فروش فوری ایران خودرو چه زمانی است؟ (۴ اردیبهشت)

سی و ششمین مرحله فروش فوری ایران خودرو هفته گذشته با عرضه چهار محصول برگزار شد. بر اساس روال معمول، شنبه موعد اعلام نتایج بود که به علت تعطیل بودن به امروز موکول شد. آمارهای اولیه نشان می دهد که احتمالاً این هفته رکورد تعداد متقاضیان فروش فوری ایران خودر شکسته می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ هفته گذشته ایران خودرو دومین مرحله از فروش فوری خود را در سال ۱۴۰۱ برگزار کرد. در این طرح چهار خودروی پژو پارس سال سفارشی با موتور XU۷P، پژو پارس TU۵، راناپلاس و راناپلاس با سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶سرعته خودروهای عرضه شده در این مرحله هستند.

 بر اساس روال قبلی، شنبه نتایج مربوط به طرح های فروش فوری ایران خودرو اعلام می شد که این هفته به دلیل تعطیلی روز شنبه، مراسم قرعه کشی به امروز یکشنبه مورخ چهارم اردیبهشت منتقل شد. براین اساس با برگزاری مراسم قرعه کشی نتایج تا ساعاتی دیگر بر روی سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت. آخرین آمارهای منتشر شده نشان می دهد که بیش از ۵ میلیون و ۳۰۰هزار نفر در این طرح مشارکت کردند و احتمالا این مرحله رکورد متقاضیان شکسته خواهد شد

این مطلب برایم مفید است
۷۹ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • آوا
    ۰ ۰

    پژو

  • حسین
    ۰ ۰

    من ۳۲ بار در قرعه کشی ایران خودرو شرکت کردم ولی اسمم در نیومده. آیا واقعا من اینقدر بدشانسم یا سوداگران ملت را سر کار گذاشتند؟

دیگر رسانه‌ها