{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425382

شرکت مدیران خودرو اقدام به توزیع ١٤٠٠٠ عدد ماسک در ٢ بیمارستان بزرگ تهران که این روزها پذیرای بیماران کرونایی هستند نموده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، شرکت مدیران خودرو با توزیع رایگان ماسک در بیمارستان‌های مسیح دانشوری و امام خمینی تلاش نمود تا وظیفه اجتماعی خود را به عنوان یک شرکت فعال در عرصه صنعت خودروسازی کشور در جهت کمک به هم وطنان عزیز به انجام برساند.

همچنین شرکت مدیران خودرو در مدت زمان شیوع این بیماری اقدامات مفیدی را نیز انجام داده که شامل، توزیع ماسک در بین پرسنل شرکت به صورت روزانه و کلیه افراد و مشتریانی که برای انجام کارها و امور لازم به این شرکت می‌آیند، توزیع ماسک در بین نمایندگی‌های مجاز کلیه پرسنل و بازدید کنندگان از نمایندگی‌ها، توزیع ماسک در کارخانه برای حفظ سلامت کارکنان، ثبت سیستم آنلاین برای ثبت نام و سیستم زنده توضیح در مورد خودرو و پاسخ آنلاین به پرسش مشتریان برای کاهش رفت و آمد و حفظ امنیت مشتریان، تهیه پست های آموزشی مقابله با کرونا در صفحه اینستاگرام مدیران خودرو، ... و حال با توجه به مسئولیت اجتماعی اقدام به توزیع ماسک نموده است تا با همکاری کلیه ارگانها و نهادها این بیماری نیز ریشه کن گردد.

12

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری