{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 381279

گروه صنعتی ایران خودرو از شروع دوباره فروش اقساطی ۲ خودرو دنا پلاس و سمند ال ایکس EF۷ بنزینی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، شرایط جدید فروش لیزینگی ایران خودرو چهارشنبه ۲۷ شهریورماه ساعت ۱۱ و از طریق وب‌سایت فروش اینترنتی این شرکت انجام خواهد شد.

ایران خودرو در اطلاعیه‌ای که به این بهانه صادر کرده، آورده است خودرو دنا پلاس با پیش‌پرداخت ۱۰۰ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و خودرو سمند ال ایکس EF7 بنزینی با پیش‌پرداخت ۶۳ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

ایران خودرو همچنین اعلام کرده است رقم پیش‌پرداخت معادل ۹۰ درصد قیمت خودرو خواهد بود و ۱۰ درصد باقی‌مانده طی یک فقره چک به تاریخ پنج مهرماه سال آینده از خریدار دریافت خواهد شد.

بر این اساس مبلغ چک تسهیلات اعلام‌شده برای خودرو دناپلاس ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای خودرو و سمند ال ایکس EF7 بنزینی ۸ میلیون و ۹۵۷ هزار تومان خواهد بود.

گفتنی است قیمت مصوب خودرو دنا پلاس در این طرح فروش ۱۱۰ میلیون ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان و خودرو و سمند ال ایکس EF7 بنزینی ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تعیین‌شده است.

در ضمن ایران خودرو اعلام کرده است این ۲ خودرو تنها سفید رنگ خواهد بود و فروش نیز به‌صورت محدود تا زمان تکمیل شدن ظرفیت ادامه خواهد داشت.

همچنین بر اساس اعلام گروه صنعتی ایران خودرو ظرفیت ثبت‌نام برای هر کد ملی از این بخشنامه تنها یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت‌نام از سوی مشتریان قرارداد به‌صورت یک طرفه از سوی این شرکت لغو خواهد شد.

از سوی دیگر تنها مشتریانی می‌توانند نسبت به خرید خودرو اقدام کنند که طی ۱۸ ماه گذشته خودرویی از گروه صنعتی ایران خودرو نخریده باشند.

در ضمن امکان فک رهن زودتر از موعد چک‌ها نیز امکان‌پذیر نخواهد بود.

جدول اعلام شده فروش لیزینگی ایران خودرو به شرح زیر است:

18

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۱

  علی برکت الاه...دزدی قانونی ندیده بودیم که دیدیم

 • مهشید
  ۲ ۰

  خخخخخخحخخخخخخ
  خدایااااااا چقد مسخره اقصاااااطی ...البته خریدار هست تا هست بفروشید بهشون دمتونم سرد

 • ناشناس
  ۲ ۰

  خوبه به عشق خودتون گرون کردید قیمت دنا پلاس کارخونه 79 یهو شد 110 هیچ نظارتی نیست

 • ناشناس
  ۱ ۰

  آیا واقعاً ۳۰روزه تحویل می دهند؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چقدر قیمت دنا پلاس رفته بالا چ خبره

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری