{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 381270

یکی از اهداف تحریم های یکجانبه آمریکا ، صنعت خودروسازی به عنوان صنعتی مولد در کشور بود ، ایجاد اشتغال و ارزش افزوده بالا از مزیت های اصلی این صنعت همواره بوده است ، اما در این بین شرکت مدیران خودرو با کار و تلاش مستمر و مدیریت مناسب توانست تا کارنامه قابل قبولی را از خود ارائه دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  بزرگترین مشکل فعلی تحت تاثیر فشارهای امریکا ،  خروج برخی خودروسازان از صنایع خودروسازی کشور و ایجاد خلل در تامیین قطعات برای خودروهای موجود بود ، این مشکلات تا جایی پیش رفت که حتی خودروهای ایرانی نیز در تامیین قطعات با مشکل مواجه شدند. ، همین امر سبب شد تا خودروسازان ایرانی نتوانند محصولات خود را طبق وعده داده شده تحویل  دهند ، اما  شرکت مدیران خودرو با برنامه ریزی درست خود توانست در این مدت خودروهای خود را با تحویل فوری و طبق وعده خود به مشتریان تحویل دهد و از ایجاد قیمتهای کاذب که برای بسیاری از خودروسازان داخلی به وجود آمده بود  در بازارجلوگیری به عمل  آورد.

 بر این اساس اگر چه با ترک بسیاری خودروسازان مشکلات بسیاری درخدمات پس از فروش و تامیین قطعات یدکی به وجود آمد که سبب شد تا دارندگان این خودروها به دردسر بیفتند ، اما شرکت مدیران خودرو با برنامه ریزی و مدیریت توانست قطعات را در حد مناسب در این شرایط بحرانی تامین کند. به طوری که  بیشترین ارتقاء در رضایت مندی خدمات پس از فروش در سال گذشته بر اساس ارزیابی سازمان استاندارد و کیفیت ایران متعلق به شرکت مدیران خودرو بوده است.

 همچنین درارزیابی های این سازمان در امر فروش و رسیدگی به شکایات مشتریان رتبه نخست را داشته که این خود نشان میدهد در این شرایط بحرانی نیز شرکت مدیران خودرو به دنبال ارتقاء برند خود بوده است و نگاه به آینده داشته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری