{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 369506

شرکت رابرت بوش پیش بینی خود را برای تولید خودرو تغییر داد و انتظار ۵ درصد کاهش را در سال جاری دارد . این رقم بیشتر از ۳ درصد کاهشی است که قبلاً پیش‌بینی کرده بود.

 به گزارش رویترز، شرکت چند ملیتی مهندسی و تکنولوژی رابرت بوش پیش بینی خود را برای تولید خودرو تغییر داد و انتظار 5 درصد کاهش را در سال جاری دارد . این رقم بیشتر از 3 درصد کاهشی است که قبلاً پیش‌بینی کرده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،  در نتیجه بوش نمی تواند مانند سال گذشته سوددهی و درآمد داشته باشد. این شرکت یک افزایش درآمد و سود 6 تا 7 درصدی را برای سال جاری پیش بینی کرده بود.

مدیر مالی این شرکت گفت:« ما نمی توانیم با توجه به توسعه درآمدها ،سود بالای سال گذشته را تکرار کنیم». وی اضافه کرد تولید خودرو طی سه سال آینده راکد خواهد بود».

 با توجه به رشد مداوم بخش خودروهای الکتریکی مخصوصاً در چین،  بوش انتظار دارد تا 2025 پنج میلیارد یورو ( 5.6 میلیارد دلار) درآمد از  این خودروها به دست آورد.

  بوش قطعات لازم برای بیش از یک میلیون خودروی الکتریکی را تامین کرده و انتظار دارد درآمدش رشد داشته باشد چون رانشگرهای 50 خودرو را برای  تولید کنندگان مختلف ساخته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری