{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 366191

در روزهای اخیر برخی از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی اخبار مجعولی مبنی بر استعفای دسته جمعی مدیران ایران خودرو منتشر کرده اند که ایران خودرودیزل تمامی آن را تکذیب کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرخودرو ، شبکه های معاند و ضد انقلاب، در روزهای اخیر اخباری به نقل از مدیر ارتباطات ایران خودرو دیزل مبنی بر شایعه استعفای دسته جمعی مدیران گروه صنعتی ایران خودرومنتشر کرده اند که هدف آن تخریب مدیران خدوم این گروه صنعتی بوده است.
در شرایطی که گروه صنعتی ایران خودرو در فضای تحریم و محدودیت های فراوان توانسته تولید را رونق بخشیده و از پیچ سخت تحریم ها عبور کند، دشمنان قسم خورده نظام، با انتشار مطالب ناشی از توهم خود، به دنبال ایجاد تنش در تولید و همچنین محیط های کارگری هستند.
گروه‌هایی که خود را به دروغ حامی و طرفدار مردم می‌دانند، همچون گذشته با ابزار نفاق سعی در القای وجود تفرقه در جامعه کارگری دارند تا باعث ایجاد التهاب در این بخش از بازار اقتصادی کشور شوند و همچنان که این شبه‌گروه‌ها بر توهم خود باقی مانده و طراحان این سناریو سعی در ادامه استفاده از دروغ و شایعه‌ پراکنی برای القای آن به جای حقیقت را دارند، شرکت ایران خودرو دیزل این شایعه را تکذیب کرده است . خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو همچنان به عهد خود با مردم استوار بوده و در سال رونق تولید، همچون گذشته پا به پای آنها در راستای اهتزاز پرچم پرافتخار کشور درتلاش خواهند بود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  یعنی وجودشون اینقد مهمه که واکنش نشون ....نبودشون بهتره لاقل سرقتها کم بشه

 • قنبری
  ۱ ۰

  مردم بدبخت از این شانسها ندارند

 • alen
  ۰ ۰

  کجا برن؟هنوز تو جیب ملت پول هست!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری