{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 353268

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت در مدت کوتاه مدیریتش خدمات ارزنده ای برای صنعت و دفاع از حقوق مردم انجام داد، گفت: وی نه تنها چالش های خودرو از جمله رانت و فساد را از بین برد بلکه تولید خودرو از ۶۰۰ تا ۷۰۰ دستگاه در روز را به بیش از ۲ هزار دستگاه رساند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از بولتن نیوز، ولی ملکی نماینده مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مدت کوتاه حضورش در وزارت صمت عملکرد مثبتی داشته، گفت: آقای رحمانی در وضعیت بحرانی مدیریت وزارتخانه را بر عهده گرفته و خیلی از چالش های تهدیدی وزارتخانه را به فرصت تبدیل کرد.

وی مقابله با رانت، فساد و پارتی بازی را یکی از اقدامات رحمانی در این وزاتخانه ذکر کرد و افزود: آقای رحمانی جلوی تخصیص ارز دولتی به افراد و وارد کنندگانی که حق شان نبوده را گرفت و با فساد مبارزه کرد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: آقای رحمانی صنعت خودرو را سامان داد و با افزایش تولید خودرو مشکلات و چالش های خودرو را برطرف کرد.

ملکلی تاکید کرد: آقای رحمانی زمانی که وزیر شد، تولید خودرو روزانه 600 تا 700 خودرو بود اما در حال حاضر به بیش از 2 هزار عدد رسیده است.

وی در خصوص عملکرد این وزارتخانه گفت: باید به آقای رحمانی فرصت داد. ایشان مدت کمی است که مسئولیت وزارتخانه را به عهده گرفته که تا کنون موفق عمل کرده است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نباید بدون در نظر گرفتن شرایط و امکانات، چوب لای چرخ یک وزیر موفق گذاشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری