{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 348806

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در ماه‌های اخیر تولید خودرو در سایپا افزایش یافته و خوشبختانه شاهد رونق‌گرفتن فعالیت‌ها در این شرکت خودروساز هستیم.

به گزارش اقتصادآنلاین، عزیز اکبریان در بازدید از خطوط تولید شرکت سایپا و دیدار با مدیرعامل و مدیران ارشد این گروه افزود: برنامه افزایش تولید محصول در گروه خودروسازی سایپا طراحی شده که با دستیابی به اهداف آن، زمینه رشد عرضه خودرو به بازار و پاسخ‌گویی به تعهدات قبلی و نیازهای موجود نیز فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی در حال تدوین گزارشی از فعالیت‌های خودروسازان به‌ویژه سایپا جهت ارائه به رئیس‌جمهور و رئیس مجلس است تا با ارائه راهکارهای جدید، شعار رونق تولید در سال جاری محقق شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: نشست‌های مختلفی با وزرای اقتصادی و معاونان رئیس‌جمهور جهت بهبود فعالیت در صنعت خودرو برگزار شده و ضرورت حمایت و تدوین قوانین جدید برای رشد تولید در این صنعت مورد تأکید قرار گرفته است.

به گفته اکبریان صنعت خودرو نیازمند همکاری همه‌جانبه دولت، مجلس و بانک مرکزی است تا تسهیلات ارزان‌قیمت باهدف حمایت از تولید در اختیار این صنعت قرار گیرد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: صنعت خودرو از اهمیت زیادی در رشد اقتصادی کشور برخوردار است و همه باید برای کمک به ادامه حرکت تولید داخل علیرغم فشارها و محدودیت‌های موجود تلاش کنند.

 

ارسال نظر

  • محمد
    ۱ ۰

    اگر قرار است برای تحویل خودرو برای پیش فروشها قیمت حاشیه بازار حساب شود در بدترین حالت باید قیمت حاشیه بازار در زمان ثبت نام محاسبه شود نه قیمت حاشیه بازار در زمان تحویل چون ما می‌خواستیم از بازار بخریم کارخانه اعلام کرد در بازار حباب است 60 درصد پول ماشین را به ما بدهید تا ما ارزان تر بدهیم حال می‌ خواهند بر اساس دو برابر زمان ثبت نام حساب کنند پیدا کنید انصاف را؟؟؟؟؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری