کد خبر 338285

جزییات فروش فوری ایران خودرو

شرکت ایران خودرو امروز فروش فوری دو خودروی تولیدی را در دستور کار دارد .

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ ایران خودرو اعلام کرده در پنجمین روز از فروش فوری ثبت نام، دو خودروی وانت آریسان و سمند ال ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی یورو 4 را انجام خواهد داد. قیمت فروش فوری وانت آریسان 45 میلیون تومان و قیمت فروش فورس سمند ال ایکس با مشخصات پیش گفته 73 میلیون و 480 میلیون تومان اعلام شده است. موعد تحویل نیز حداکثر سی روز خواهد بود.قیمت این نوع سمند یک ماه پیش از سوی ایران خودرو 61 میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده بود.

بنا به اعلام ایران خودرو هر گونه تغییرات قیمتی غیرمستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و ...) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.

در عین حال تاکید شده است شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.

پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد و در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها30 درصد سالیانه (دو و نیم درصد ماهیانه)، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.

شرکت در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می نماید.  بدیهی است در صورتی که پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، به علت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی(آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواهد داشت.

تهیه رونوشت از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی مشتری کفایت می کند و چنانچه شناسنامه دارای توضیحات بود،رونوشت از آن صفحه نیز لازم است. در عین حال ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی است.

فهرست پیش فروش ایران خودرو 7 اسفند

پیش فروش

بیشتر بخوانید
ارسال نظر