{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 327598

با توجه به افزایش چشمگیر امکانات حمل و نقل عمومی داخل شهری و بین شهری دیگر احتیاج زیادی به خرید خودروی شخصی با هزینه های گزاف تنها برای استفاده چندروز در ماه توجیه اقتصادی ندارد و با استفاده از سرویس اجاره خودرو بدون راننده می توان در صورت لزوم به استفاده ماشین از این شرکتها استفاده نمود و علاوه بر متحمل نشدن هزینه زیاد خرید خودرو هزینه نگهداری و استهلاک خودرو نیز صرفه جویی خواهد شد.

هزینه اجاره خودرو برای همه اقشار جامعه قابل توجیه اقتصادی می باشد و حتی با ۳۹ هزار تومان که امروزه پول بسیار ناچیزی می باشد می توان خودرو اجاره کرد.این هزینه حتی از یک ساعت استفاده از سرویس تاکسی نیز کمتر است وتوجیه اقتصادی بالایی نیز دارد.موسسه اجاره خودرو تهران لاین سعی کرده است به بهترین نحوه ممکن در خدمت مردم عزیز کشورمان باشد.

ص

اجاره خودرو تهران

اجاره ماشین عروس تهران

ارائه خدمات اجاره برای کلیه اتومبیلها، حداقل ۱۰ ساعت در هرروز میباشد نرخ کرایه هر اتومبیل از زمان شروع سرویس تا ساعت ۱۲ شب مطابق با قیمتهای ارائه شده محاسبه می گردد و از ساعت ۱۲ شب به بعد . قیمتها افزایش خواهد یافت درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران حتی شهر های نزدیک  کرایه خودرو شامل هزینه خروجی نیز نمیگردد

اجاره خودرو بدون راننده تهران

بابت ضمانت اجاره ماشین عروس بدون راننده یک فقره چک به ارزش اتومبیل دریافت می گردد مالک خودرو یا نماینده این مجموعه پس از تحویل اتومبیل تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و بعد از اتمام مراسم همزمان با . تحویل اتومبیل، چک ضمانت شما نیز تحویل شما می گردد . کلیه مسئولیت نگهداری و مراقبت از خودرو اجاره ای درقبال حوادث احتمالی به عهده شما می باشد .متقاضیانی که قصد اجاره خودرو به صورت هفتگی و یا ماهیانه را دارند، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرند.

اجاره خودرو تهران

صص

اجاره خودرو با راننده تهران

در صورت اجاره خودرو با راننده، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت اتومبیل به عهده راننده می باشد .متقاضیان اجاره ماشین عروس می توانند در صورت تمایل تزیین و گل آرایی ماشین عروس خود را به این مجموعه واگذار نمایید.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اتباع ایرانی

۱-یک فقره چک به مبلغ خودرو

۲-کارت شناسایی معتبر

۳-گواهینامه

۴-“فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:

۱۰-۱ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

۲-سند ملکی به نام متقاضی

۳-توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اتباع خارجی

۱-کارت شناسایی معتبر

۲-ویزا و پاسپورت متقاضی

۳-تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی

۴-گواهینامه

۱۰-۵ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری